Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna FORUM BOTANICZNE
Dla tych, którzy lubią zielone

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Skuteczne reklama w sieci
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olektolek
Roślina uprawna pospolita

PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 21:10    Temat postu: Skuteczne reklama w sieci Odpowiedz z cytatem

Prowadzisz firmę i poszukujesz nowych klientów? W takim razie zapraszamy do naszej Agencji Fox Strategy. Dzięki współpracy z nami Twoje przedsiębiorstwo stanie się rozpoznawalne w Internecie, na czym z pewnością odniesiesz wiele korzyści.
Więcej informacji znajdziesz tutaj: agencja seo. Zapraszam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Sie 28, 2017 21:10    Temat postu:

Powrót do góry
Pistacja
Roślina uprawna rzadka

PostWysłany: Wto Paź 17, 2017 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Działania w sieci są przydatne ale warto je połaczyć z takimi lokalnymi bardziej, jak na przykład gadżety reklamowe. Korzystacie z nich? U nas się fajnie sprawdziły takie pokrowce z logiem firmy które się nam udalo zamówić na http://www.izisport.pl/ Na targach branżowych to robiły furore
Powrót do góry
agawosia

PostWysłany: Pon Paź 23, 2017 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skuteczna reklama w sieci, to nie tylko strona internetowa i tanie pozycjonowanie bo ważnych aspektów jest dużo więcej. Firma zajmująca się reklamą tego typu musi wiedzieć, jak trafić do docelowego odbiorcy. Oprócz umiejętnego wykorzystania narzędzi seo ważna jest też znajomość klientów i pożądanych przez nich treści.
Powrót do góry
puncjuszPilat
Roślina uprawna rzadka

PostWysłany: Czw Paź 26, 2017 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, zgadzam się z wami w stu procentach ! Dla mnie wzorem jeśli chodzi o reklamę w internecie jest strona https://www.twojazagroda.pl/pl/c/Skrzynia-biegow/182 . Tak naprawdę strona jest zrobiona bardzo przystępnie, wszystko ładnie pokazane, bez owijania w bawełnę, można powiedzieć, że to taki swoisty majstersztyk. Czy wy też tak sądzicie, jak wam się wydaje, jakie macie zdanie na ten temat ?
Powrót do góry
JeniKonik
Większy chwast

PostWysłany: Pią Lis 10, 2017 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak chciałbym reklamować coś innego niż produkty ogrodnicze to jak to zrobić...? No właśnie, mało kto wie, a wtedy najlepszą opcją będzie link building. Czyli generalnie szeptany marketing, najmocniejsza broń w agencjach reklamowych Smile Według mnie, to jest zdecydowanie najlepszy sposób na marketing w dzisiejszych czasach, no i do tego relatywnie tani Smile
Powrót do góry
zwieza
Większy chwast

PostWysłany: Sob Lis 11, 2017 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

reklama w internecie wcale nie jest taka latwa Smile
Ailis
Roślina chroniona

PostWysłany: Czw Lut 08, 2018 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam pomysłów na promocje firmy. W internecie działamy całkiem prężnie, stacjonarnie sprzedaż jest słabsza. Myślałam o tym, żeby brać udział w targach branżowych, bo z tego co widziałam jest masa takich wydarzeń, a na takich wydarzeniach zazwyczaj są tłumy. Czy warto zainwestować w stoisko targowe i wystawiać się na takich targach? Bo nawet znalazłam już ofertę firmy która wykonuje takie stoiska http://www.arla-com.eu/pl/ co myślicie ?
Powrót do góry
yNatala
Większy chwast

PostWysłany: Nie Lut 18, 2018 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zwolennikiem korzystania z najróżniejszych form reklam. Uważam że tylko takie działanie może zapewnić firmie skuteczne dotarcie do klienta. Od billboardów, przez właśnie reklamę internetową, po na przykład gadżety firmowe z logiem sklepu. Ja wszystko załatwiam przez internet, ulotki robi dla mnie drukarnia, gadżety zamawiam z różnych stron, pendrivy na http://pendrivy-reklamowe.pl/ i wszystko mam pod kontrolą
Powrót do góry
Robetinioss
Większy chwast

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepsza jest reklama na fejsubuku
Powrót do góry
kieszonkaa7
Większy chwast

PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może na serwisach społecznościowych? Tak chyba będzie najlepiej
Powrót do góry
margo28

PostWysłany: Nie Lut 25, 2018 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reklama w social mediach może być bardzo skuteczna. Zresztą nie tylko tam. Generalnie warto wykorzystać internet do działań promocyjnych. Samodzielne działania w tym zakresie mogą nie być łatwe, bo jak mówię możliwości jest wiele. Ale są na rynku firmy jak ta https://fabrykamarketingu.pl/, które prowadzą zdywersyfikowane działania na rzecz swoich klientów. I z tego warto korzystać.
Powrót do góry
Doris32
Chwast

PostWysłany: Pią Mar 02, 2018 09:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Działania w sieci sa konieczne, jednak tradycyjna forma reklamy jest niestety też nieodzownym elementem marketingu. Gadżety reklamowe w postaci kalendarzy reklamowych czy innych upominków zawsze są potrzebne. Kalendarze książkowe z notesem i logo z roku na rok sa coraz bardziej popularne, zobacz co piszą o organizerach
Antymami
Chwast

PostWysłany: Pią Cze 08, 2018 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firm od reklam internetowych jest mnóstwo. Jednak żeby postawić na sprawdzoną i dobrą firmę to nie jest już takie łatwe. Najlepiej brać agencje SEO z polecenia. Ja tak postawiłam na firmę http://sfeo.agency i jestem bardzo dobrej myśli jak na razie:)
Powrót do góry
ŁukiS
Większy chwast

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam z firmy godziolink i jestem zadowolony. Znają się na rzeczy Wink
jjusti18
Roślina zagrożona

PostWysłany: Czw Cze 14, 2018 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yNatala napisał:
Ja jestem zwolennikiem korzystania z najróżniejszych form reklam. Uważam że tylko takie działanie może zapewnić firmie skuteczne dotarcie do klienta. Od billboardów, przez właśnie reklamę internetową, po na przykład gadżety firmowe z logiem sklepu. Ja wszystko załatwiam przez internet, ulotki robi dla mnie drukarnia, gadżety zamawiam z różnych stron, pendrivy na http://pendrivy-reklamowe.pl/ i wszystko mam pod kontrolą

Tak trzeba korzystać z najróżniejszych reklam, bo to poszerza nasze horyzonty. Ja przykładowo chce zamówić w drukarni Reprotechnika plakaty i wizytówki. Wiem, że wykonują solidną i dokładną pracę także myślę, że będę zadowolona z zamówienia. W dodatku bardzo odpowiadają mi ich ceny, które zdecydowanie nie są wygórowane.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Cze 14, 2018 17:45    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: