Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna FORUM BOTANICZNE
Dla tych, którzy lubią zielone

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wyposażenie do kuchni?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bakerdonald
Roślina lecznicza

PostWysłany: Sro Cze 20, 2018 13:03    Temat postu: wyposażenie do kuchni? Odpowiedz z cytatem

Hej!

realizujemy w swym pierwszym lokalu profesjonalną kuchnię oraz chce by wszystko wyszło idealnie. Jak wiadomo, odpowiednie akcesoria kuchenne to kwintesencja, Co uważacie o sztućcach amefa ?

Dziękuje za odpowiedzi i inspiracje, każda porada będzie dla nas cenna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Cze 20, 2018 13:03    Temat postu:

Powrót do góry
Wariatka90
Roślina chroniona

PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 09:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w kuchni obowiązkowo musi znaleźć się jeszcze dzbanek filtrujący do wody. Zamówiłam sobie taki na https://strefafiltrow.pl/dzbanki-filtrujace.html. Powiem Wam, że jest to nie tylko rozwiązanie ekonomiczne, bo oszczędzam na kupowaniu wody w butelkach, ale i bardzo wygodne, bo dźwiganie do domu zgrzewki wody nie należało nigdy do najprzyjemniejszych dla mnie czynności.
Powrót do góry
majkakowalska
Roślina pospolita

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze zastanawiam sie co by bylo potrzebne przegladajac np strone https://www.agatameble.pl/akcesoria-i-dekoracje/wyposazenie-kuchni - tam jedzie spis rzeczy po kolei i jak w sklepie sobie przypominam co mi potrzebne Razz
Powrót do góry
ivona
Roślina rzadka

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2018 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie skusiło zupełnie inne wyposażenie kuchni ale też takie które przetrwa lata, mam na myśli granitowe blaty zamówione w https://www.granmal.eu/ , są śliczne i mega trwałe, nie muszę już uważać żeby czegoś nie zarysować
Powrót do góry
Azalia12
Roślina lecznicza

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie poza funkcjonalnymi meblami, najlepiej takimi na wymiar, w kuchni nie może zabraknąć praktycznego sprzętu agd. Szeroki wybór takich produktów znajdziemy w ofercie sklepu Adler Europe http://www.adler.com.pl/ . Mamy tam do wyboru propozycje takich marek jak Adler Europe, Mesko Home, czy też Camry Premium, przy czym cechuje je wysoka jakość wykonania, jak również niebanalna stylistyka.
Powrót do góry
leyla
Chwast

PostWysłany: Czw Paź 11, 2018 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważnym wyposażeniem kuchni profesjonalnej jest porządna zmywarka, u nas jest winterhalter i doskonale się sprawdza bo jest wydajna, bezawaryjna i ekologiczna
Powrót do góry
frammek34
Roślina pospolita

PostWysłany: Pią Paź 12, 2018 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach w każdej kuchni powinna byc wyciskarka. Warto jest pić takie zdrowe soki jeśli chcemy odpowiednio o siebie dbać. Na pewno przy wyborze takiego sprzętu pomocny będzie rzetelny Ranking wyciskarek wolnoobrotowych, gdzie bez problemu znajdziemy i wybierzemy taki model który będzie nam w pełni odpowiadał
Powrót do góry
igor443
Większy chwast

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja kuchnia na pewno jest bardzo dobrze wyposażona. Chyba nie ma takiej kuchni w ogóle w tym kraju jak moja według mnie.
Kubusiek
Większy chwast

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że warto podpytać ludzi z doświadczeniem w branży co się sprawdza a co nie
Ailis
Roślina chroniona

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 08:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że jakiś fajny zestaw pojemników do kuchni tez jest niezbędny. Ja jak przeglądałam w tym sklepie pojemniki https://szykownydom.com/pojemniki-kuchenne to od razu rzucił mi się w oczy zestaw trzech pojemników i są w różnych kolorach. Mają spory asortyment, więc wybór jest duży i wszystko co niezbędne dla kuchni. Zastanawiam się nad kolorem pojemników bo chcę dopasować kolorystycznie do mojej kuchni.
Powrót do góry
crispy
Roślina uprawna pospolita

PostWysłany: Pią Paź 26, 2018 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja teraz też robię wyposażenie kuchni, została mi w sumie lodówka i chyba się zdecyduje na model samsung rb29ferncss https://www.olsztyn24.com/news/32503-jak-wybrac-chlodziarke-dla-duzej-rodziny.html Przede wszystkim fajna pojemność, sporo dobrych funkcji. Moim zdaniem się sprawdzi, a co wy myślicie?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Paź 26, 2018 15:46    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: