Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna FORUM BOTANICZNE
Dla tych, którzy lubią zielone

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaki samochod?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
majkakowalska
Roślina lecznicza

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2018 15:20    Temat postu: Jaki samochod? Odpowiedz z cytatem

hej! poszukuje idealnego samochodu dla kobiety do miasta. Takiego wiecie, zeby podjechac na zakupy, czy z dziecmi do szkoly. Jaki bedzie najlepszy? na co warto sie zdecydowac?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Wrz 16, 2018 15:20    Temat postu:

Powrót do góry
kolorowałąka
Chwast

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ma być do poruszania sie po mieście to wiadomo nie za duży, jednak jeśli w grę wchodza zakupy i dzieci to też nie może byc za mały Very Happy Smart na pewno odpada ;p Jak dla mnie najbardziej optymalny będzie volksvagen golf w hachbacku - taka piąteczka, te nowsze są na prawdę fajne i występują tez w kobiecych kolorach (moja znajoma ma w kolorze błękitnym i jest boski - ślicznie sie prezentuje i jest na prawdę wygodny). Druga opcja to może skoda rapid - autko też całkiem w porządku, mialam okazję jechać Smile
flowermax
Większy chwast

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ford Kuga! Jeździłam nią parę razy po mieście i jest idealna. Zwłaszcza gdy ma się trójkę dzieci.
Powrót do góry
paperlion
Roślina rzadka

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A na przykład mazda 2? Widziałem ją ostatnio w salonie w Częstochowie - https://czestochowa.mazda-dealer.pl/ bo kupowaliśmy tam autko. Wydaje mi się że dla kobietki do miasta super opcja
Powrót do góry
kulka
Roślina zagrożona

PostWysłany: Sob Lis 24, 2018 09:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak masz kupić samochód to warto bedzie odwiedzić tę stronę http://bmvip.pl/ Znajdziesz tutaj naprawdę wysoki standard marki BMW dzięki takim samochodom ludzie podróżują w komforcie. Na pewno bardzo Ci sie spodoba taka opcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
tamara
Roślina uprawna rzadka

PostWysłany: Nie Lis 25, 2018 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Domyślam się, że planujesz kupić auto używane. Jeśli tak to koniecznie sprawne technicznie i z ważnymi opłatami:) Ja koniec końców zdecydowałam się na Renault Megane, akurat znajomy miał do sprzedania w dobrej cenie z powodu konieczności napraw lakierniczych, i pomyślałam, że skoro niedaleko mam autoryzowany serwis blacharsko- lakierniczy http://www.renault.dyszkiewicz.pl/blacharsko-lakierniczy.html to nic nie stoi na przeszkodzie żeby to auto nabyć. Tym bardziej, że razem z kolegą byliśmy u mechanika zanik kupiłam Megankę od niego i wszystko jest poza tym OK.
Powrót do góry
Wariatka90
Storczyk

PostWysłany: Wto Gru 11, 2018 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A z jakim silnikiem najlepiej wybrać taki samochód? Czy diesel się sprawdzi? I czy to prawda, że mając diesla trzeba stosować specjalne filtry? Czytałam o tym ostatnio na stronie http://inklouds.pl/czym-jest-filtr-dpffapscr/. A jak to tak naprawdę wygląda w praktyce?
Powrót do góry
Olga9666
Roślina pospolita

PostWysłany: Pon Gru 24, 2018 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o samochodach elektrycznych? Widziałam u siebie w mieście, że coraz więcej osób nimi jeździ, a w centrum handlowym nawet postawili ładowarki elektryczne. Czytałam, że takie samochody mają sporo zalet, szczególnie ekonimicznych oraz w kwestiach ochrony srodowiska, ale nie miałam jeszcze okazji porozmawiać z kimś kto by faktycznie był uzytkownikiem takiego samochodu i mógłby coś opowiedzieć z własnego doświadczenia.
Powrót do góry
okinakis
Roślina uprawna rzadka

PostWysłany: Pią Gru 28, 2018 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym postawiła na jakiś niezawodny model. Na pewno ciężko jest taki znaleźć, ale są mniej i bardziej wadliwe z pewnością Smile Jak stawiacie na pielęgnacje samochodu to zapoznajcie się także z ofertą od http://www.fhkrystyna-import.pl U nich możecie kupić za dobrą cenę kosmetyki samocxhodowe
Powrót do góry
mpire
Storczyk

PostWysłany: Pią Sty 04, 2019 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem w trakcie poszukiwania samochodu służbowego i w sumie nie zależy mi na tym, aby dobrze wyglądał, bo od razu zdecyduję się na taką usługę, jak oklejanie folią warszawa aby mój samochód miał na sobie reklamę mojej firmy. Wiem, że niektórzy uważają to za niemodne, ale w dalszym ciągu zwraca to sporą uwagę.
Powrót do góry
hazi
Chwast

PostWysłany: Wto Sty 15, 2019 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak czy owak, o samochód koniecznie warto dbać. Bez tego się po prostu nie obejdzie. Świetne środki do kosmetyki auta są tu https://www.motochemia.pl/piana-aktywna-myciu-wstepnym-samochodu-n-166.html Smile Warto się temu bliżej przyjrzeć Wink

Ostatnio zmieniony przez hazi dnia Czw Sty 17, 2019 17:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
anettka
Większy chwast

PostWysłany: Wto Sty 15, 2019 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się strasznie podoba Mazda CX-3
Powrót do góry
Antymami
Roślina uprawna pospolita

PostWysłany: Pią Lut 15, 2019 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samochód to moje takie oczko w głowie Smile Bardzo dbam zarówno o karoserie oraz staram się aby zawsze było ładnie wysprzatane w środku. Tu specjalistyczne środki od https://bigblock.pl bardzo fajnie się sprawdzają. Jak też lubicie coś przy aucie robić to zainteresujcie się ofertą tego sklepu
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Lut 15, 2019 14:14    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: