Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna FORUM BOTANICZNE
Dla tych, którzy lubią zielone

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prezent świąteczny dla dziecka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ailis
Roślina chroniona

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 16:04    Temat postu: Prezent świąteczny dla dziecka Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o wysłaniu do dziecka listu od Mikołaja? Bo zastanawiam się nad takim dodatkiem do gwiazdkowego prezentu dla 3 letniej chrześnicy. taki list od Mikołaja w formie filmu. www.listymikolaja.pl/ Jak myślicie? Podpowiedzcie jeszcze czy lepiej takie wideo zgrać na płytkę i dać razem z prezentem, czy może kilka dni przed gwiazdką, aby dziecko jednak wyczekiwało Mikołaja?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lis 22, 2017 16:04    Temat postu:

Powrót do góry
ufutu36
Roślina uprawna rzadka

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie ciekawszym prezentem dla dziecka będzie jakaś gra, taka jak np. the sims 4. Dzisiaj dzieci bardzo lubą taką ofrmę spęzdania czasu. Dlatego warto postawić właśnie na jakąś grę Wink
Powrót do góry
Krucha21
Większy chwast

PostWysłany: Pią Sie 31, 2018 14:08    Temat postu: buty dziecięce Odpowiedz z cytatem

hej, w zeszłym roku kupiłam trzewiki dziecięce i muszę przyznać, że jestem na tyle zadowolona z tej firmy, ze tym roku również dokonam tam zakupu. A wy macie swoje sprawdzone sklepy online?
Powrót do góry
ogrodniczka13
Roślina zagrożona

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2018 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o sprzęt to może mimo wieku zakup taki laptop https://itnes.pl/notebooki-toshiba-satellite-pro/toshiba-satellite-pro-r50-c-151.html Dzieckiem można pokierować zawsze i ukształtować jak trzeba korzystać z sprzetu. Jak o to zadbasz to z dostepu do internetu skorzysta jak nigdy.
Powrót do góry
Słodkaaa
Roślina rzadka

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2018 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja zastanawiam się nad zakupem gra super farmer. Gra ta polega na zgromadzeniu po jednym zwierzęciu hodowlanym z każdego rodzaju. Zwierzęta zdobywamy dzięki udanym rzutom kostką. Osobiście wydaje mi się, że jest to bardzo ciekawa planszówka i na pewno granie w nią zapewni frajdę oraz przyjemność całej rodzinie na długie godziny.
Powrót do góry
stefan2232
Większy chwast

PostWysłany: Nie Paź 14, 2018 09:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem bardzo dobry prezent można kupić na stronie https://www.las-mebli.pl/zestawy-tapicerowane-38/ .
Powrót do góry
niezapominajka
Roślina uprawna rzadka

PostWysłany: Sob Paź 20, 2018 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A rozważam możliwość kupienia laptopa lub ultrabooka. Spodobała mi się ta oferta https://leasinglaptopa.pl/ASUS_ZenBook_UX430UA-3a695168-c76b-4b22-abee-8738b9e52724?Category=8168e98c-3d41-4731-b7a8-ab119c13d4d5 Tym bardziej że nie muszę na raz wykładac całej kasy. Mogę skorzystać z leasingu, spłacać niewysoką ratę a na końcu dokonać wykupu. Ja bym miała prezet dla syna, z którego na pewno by się bardzo cieszył.
Powrót do góry
crispy
Roślina uprawna pospolita

PostWysłany: Pią Paź 26, 2018 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My na święta chcemy synowi kupić taki android tablet http://www.gdzieciaki.pl/tablet-dla-dziecka-jak-wybrac/ - super sprzęcik, będzie miał do gier, filmów i innych rzeczy. Nawet widziałam ze są takie edukacyjne programy
Powrót do góry
kulka
Roślina pospolita

PostWysłany: Pon Lis 05, 2018 09:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla dziecka bardzo ciekawymi prezentami są ksiazki, jeżeli dziecko umie czytać to będzie tak ćwiczyć swój umysł, jeżeli jest jeszcze za małe to wspólne czytanie z dzieckiem zwieksza więź miedzy rodzicem a pociechą. Tutaj https://www.taniaksiazka.pl/chlopaki-chojraki-marcin-prokop-p-1123609.html masz bardzo ciekawą propozycję od Marcina Prokopa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
kejti
Roślina pospolita

PostWysłany: Pon Lis 05, 2018 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz też odwiedzić takie miejsce jak hurtownia koralików. Znajdziesz tam najróżniejsze modele biżuterii, a także produkty, z których taką biżuterię można stworzyć. Warto więc zainteresować się taką możliwością.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Lis 05, 2018 11:43    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: