Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna FORUM BOTANICZNE
Dla tych, którzy lubią zielone

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

3.IX.2010. Operacja "Plastikowy Kot"

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Galeria
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
administrator
Storczyk

PostWysłany: Pią Wrz 03, 2010 11:20    Temat postu: 3.IX.2010. Operacja "Plastikowy Kot" Odpowiedz z cytatem

Cel wczorajszego wyjazdu był botaniczny, ale po drodze było tyle cudów, że zrobiła się z tego wycieczka krajoznawcza. Od razu opisuję. Podziwiajcie!

1. Właściwy cel wyjazdu - gałuszka kulecznica Pilularia globulifera. Pod wodą.
2. Karbieniec pospolity Lycopus europaeus
3. Rosiczka pośrednia Drosera intermedia, zalana po szyję :)
4. Plastikowy kot chodzący po ścianie (?). Na parapecie i w koszyku kolejne plastiki... WOW!
5. Ceny paliw w pewnej zaczarowanej krainie (w Polsce!), gdzie nie wyzyskuje się szarych obywateli... Szkoda, że nie w złotówkach!
6. Ludziom daleko do zwierząt, a dzieci to coś pomiędzy... w tym zakręconym rozumowaniu :) Do tej pory myślałem, że jesteśmy ssakami, widocznie się myliłem...
7. Fałszywa ściana (Fake Wall?:) z fałszywymi oknami i fałszywymi drzwiami w pewnej zaczarowanej miejscowości... Z lewej widać mój terenowy samochód - czerwone Porsche Seicento AWD.
8. Piętnasty południk bez tabliczki wyrwanej na pamiątkę (lub na złom) i wygiętą strzałą. Mieliśmy szczęście, że trafiliśmy na coś takiego. Taki pomnik może być wszędzie... Oczywiście na 15 południku :) Może być ich nieskończona liczba! :D

1. 2.

3. 4.

5. 6.

7. 8.

Ostatnio zmieniony przez administrator dnia Pią Wrz 03, 2010 13:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Wysłany: Pią Wrz 03, 2010 11:20    Temat postu:

Powrót do góry
Karolina
Storczyk

PostWysłany: Pią Wrz 03, 2010 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

4. Naprawdę.... w życiu widziałam już różne koty, chodzące po płotach, drzewach, dachach, parapetach, głowach swych właścicieli, ale plastikowych chodzących po ścianach do tej pory jeszcze nie. Obawiam się cóż mógłby pomyśleć sobie mój kot o nas ludziach gdyby zobaczył tą marną imitację swojego gatunku Rolling Eyes
Jednak nie ma co się dziwić - jeśli plastikowe kaczki w ogrodowych oczkach wodnych to już standard, to czemu nie plastikowy kot na ścianie (Spider-Cat !) Laughing

6. O roślinach zapomnieli...

Administratorze brawo za zdjęcia! Szczególnie gałuszki kulecznicy Smile

[Nie podoba się? Smile Wiem, że gałuszka jest niewyraźna... A Ty wsadzasz obiektyw pod wodę? Smile - admin]

[Administratorze, zupełnie odwrotnie odczytałeś intencje mojego komentarza. Nie chodziło tu o to jak gałuszka wyszła na zdjęciu - Karolina]
administrator
Storczyk

PostWysłany: Pią Wrz 03, 2010 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapomniałem dodać jeszcze jedno zdjęcie z powyższej wycieczki.

1. Cztery czołgi i jeden pancerny... Brzmi znajomo :) Od lewej: T72, T55, T34/85 (Rudy) i amerykański Sherman (replika?). Złom przed jednostką wojskową w... Nie mogę napisać gdzie, bo osłabię zwartą i gotową na każdy atak (nieruchomą i zardzewiałą) defensywę naszej Ojczyzny! :)

Fakt, że zrobiłem zdjęcie obiektu wojskowego... Ale sami się afiszują tymi czołgami. Ja... Myślałem, że to zwykły budynek :) Poza tym, w erze Google Maps i Geoportal, w każdej chwili można dokonać precyzyjnych nalotów na każdy cel w Polsce.

1.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Wysłany: Pią Wrz 03, 2010 23:22    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Galeria Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: