Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna FORUM BOTANICZNE
Dla tych, którzy lubią zielone

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prezent dla 50 - latków
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
akis1977
Chwast

PostWysłany: Czw Sty 26, 2017 15:40    Temat postu: Prezent dla 50 - latków Odpowiedz z cytatem

Witajcie, mam 2 bardzo sympatycznych znajomych, z którymi przyjaźnię się już wiele lat bo kiedyś pracowałam u nich jako babysitter w czasie studiów. Mają urodziny (prawie w tym samym dniu) i mam kłopot jaki prezent? Chciałam tym razem coś wspólnego dla nich co sprawi im radość a nie będzie kolejną książką, alkoholem, kosmetykiem, płytą (choć mogłaby być też) Myślałam o jakieś śmiesznej grze planszowej? A może coś innego podpowiecie? Macie jakieś pomysły?
Reklama

Wysłany: Czw Sty 26, 2017 15:40    Temat postu:

Powrót do góry
mpire
Roślina chroniona

PostWysłany: Sob Wrz 16, 2017 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy są skomputeryzowani? Jeśli nie, to może warto byłoby rozważyć zakup niedrogiego komputera, aby mogli zaznajomić się z nowoczesną technologią? Urządzenie warte uwagi można znaleźć pod adresem https://www.morele.net/wiadomosc/lenovo-yoga-300-recenzja-dane-techniczne-czy-warto/3459/ - z powodzeniem można wykorzystywać je zarówno jako laptop, jak i tablet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
whiteeye
Większy chwast

PostWysłany: Sob Wrz 16, 2017 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może zakup im jakiś ładny komplet filiżanek?
Jowitka88
Chwast

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na 60. urodziny zrobilismy mamie wlasnie taki prezent - odmladzanie twarzy laserem. wykupilismy voucher do Kliniki Beauty Skin. moja mam ogolnie zawsze dbala o siebie. starala sie wygladac nienagannie, bo tego tez wymagala od niej jej praca. ostatnio chodzila bardzo smutna, prawdopodobnie wiek ja przytloczyl - prezent byl strzalem w 10! jest juz po zabiegu 4 dni - naprawde dostala kopniaka do zycia a my razem z nia:)
Powrót do góry
Bursztynowy11
Większy chwast

PostWysłany: Pon Paź 02, 2017 06:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co to za durne rozgraniczanie, ludzie tak jak inni, 40 czy 60, prezenty mogą być te same ludzie ! Very Happy
Majka89
Roślina pospolita

PostWysłany: Pon Paź 09, 2017 08:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pełni zgadzam się z tym stwierdzeniem. Bądź co bądź na pewno przy takiej okazji prezent powinien być wyjątkowy. Sama najchętniej postawiłabym tutaj na jakieś gustowne dodatki do domu, takie jak chociażby lampy Cleoni . Produkty tej marki cechują się ciekawą, nowoczesną stylistyką, a przy tym prezentują się naprawdę pięknie. Sama na pewno ucieszyłabym się z takiego upominku.
Powrót do góry
kwiatowa
Roślina lecznicza

PostWysłany: Wto Paź 10, 2017 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może dobrym pomysłem na prezent będą zegarki dobrego producenta http://protime24.pl/aar_m_Zegarki-Nautica-2830.html Są tu zegarki damskie i meskie. Myślę że bez problemu coś wybierzesz. Jest dodatkowa okazja, bo ceny sa promocyjne.
Powrót do góry
crispy
Roślina uprawna pospolita

PostWysłany: Wto Paź 10, 2017 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moze jakis fajny wyjazd we dwoje? Vouchery mozna chyba juz dostac wszedzie - a mozna go zapakowac w folie z wstazka i dodac np cukierki czekoladowe Vobro - na pewno bedzie efekt fajny Smile
Powrót do góry
occzek49
Większy chwast

PostWysłany: Pon Sty 29, 2018 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli bardzo kochasz swojego męża to może warto było by odłożyć trochę więcej pieniędzy i zrobić mu prezent w postaci honda jazz http://www.hondaplaza.pl/pl/samochody/samochody-uzywane/oferta.html lub inne jego wymarzone auto Very Happy Sądzę, że każdy facet ucieszył by się z takiego prezentu. Ja na pewno Smile
Powrót do góry
Matyldzia
Mniejszy chwast

PostWysłany: Wto Lut 13, 2018 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie osoby w starszym wieku,bardziej niż młodsze doceniają naturalność i zdrową pielęgnację.Kiedyś bowiem korzystało się i czerpało z natury całymi garściami,teraz niestety zapominamy o tym i stosujemy w codziennym życiu wszystko ze sztucznymi barwnikami i konserwantami.Myślę,że warto podarować twoim znajomym naturalne,pachnące i zdrowe kosmetyki naturalne na bazie oleju kokosowego.Na pewno docenią ich szerokie zastosowanie.Naturalne oleje kokosowe znajdziemy w sklepie https://magvita.pl/. Znajdziemy w nim takie z dodatkiem olejków eterycznych czy aromatów kwiatowych.Wszystkie jednak nawilżają ciało,regenerują i odżywiają.
Powrót do góry
yNatala
Większy chwast

PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może kurs korzystania z komputera? Gdzieś ostatnio widziałam taką propozycję i uważam to za super pomysł Very Happy
Powrót do góry
Kociczekk
Większy chwast

PostWysłany: Pią Lut 16, 2018 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może jakieś ładne filiżanki?
Powrót do góry
ala.alicja.kania
Roślina uprawna rzadka

PostWysłany: Nie Mar 04, 2018 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwiedzanie, podróże i przygody to chyba marzenia każdej zakochanej pary.
W kwiecie wieku, ludzie mają sporo czasu na zwiedzanie, dlatego na prezent polecam wam organizację wycieczki. ja zapraszam w szczególności do Wrocławia - ostatnio sama byłam i jestem zachwycona Smile Znalazłam ciekawe apartamenty zlokalizowane w samym centrum miasta, nowocześnie urządzone z wieloma udogodnieniami. Dla wygody swoich gości oferują miejsce parkingowe i sprzątanie. Smile
bakerdonald
Roślina lecznicza

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 09:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może warto kupić coś, co zachęci taką osobę do aktywnego spędzania wolnego czasu. Ja tacie kupiłem sprzęt golfowy. Jest zachwycony tym prezentem, kilka razy w tygodniu uczęszcza na pole golfowe. Polecam taki rodzaj prezentu.
Powrót do góry
masazyk
Chwast

PostWysłany: Pią Mar 23, 2018 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego, co dana osoba lubi i co ją interesuje. Moja mama skończyła niedawno 50 lat i chciałyśmy z siostrą podarować jej coś wyjątkowego. Zdecydowałyśmy się na fotel masujący od firmy Rest Lords. Mama była zachwycona, ponieważ czasami skarży się na przemęczenie i bóle mięśni. Dzięki temu może się zrelaksować i odprężyć Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Mar 23, 2018 14:03    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: