Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna FORUM BOTANICZNE
Dla tych, którzy lubią zielone

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaki prezent podarować dziecku?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
abasy
Mniejszy chwast

PostWysłany: Czw Gru 07, 2017 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja stawiam na przemyślane zakupy, moim zdaniem warte uwagi są wszelkie zabawki edukacyjne, podaje tutaj namiary http://hapik.pl/pl/c/ZABAWKI-EDUKACYJNE/78 , one rozwijają, nie mówię tylko o wyobraźni ale o motoryce, o manualności. Teraz wszystkiego można się nauczyć poprzez zabawę tylko trzeba to robić z głową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Gru 07, 2017 23:09    Temat postu:

Powrót do góry
serwus
Chwast

PostWysłany: Pią Gru 08, 2017 09:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatnio bardzo popularne zabawki to latające drony Smile

Arkadiusz1
Roślina lecznicza

PostWysłany: Sro Gru 13, 2017 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myśle, że warto połączyć przyjemne z pożytecznym. Okazuje się, że teraz coraz więcej nauki dzieciaki czerpią z internetu. Może warto podarować maluchowi dobry tablet? Wiem, że w https://www.allview.pl/produkty/tablety.html znajdziecie sprzęty Allview, które bardzo dobrze nadadzą się do nauki i do rozrywki. Pomyślcie nad tym.
Powrót do góry
kamikaze
Roślina uprawna pospolita

PostWysłany: Sob Gru 16, 2017 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego w jakim wieku jest dziecko. Na przykład mój syn ma 10 lat i z powodzeniem składa profesjonalne modele. Najbardziej lubi te latające. Na święta zażyczył sobie aparaturę RadioLink. Znalazłem nawet już http://www.rchubiq.pl/ firmę, która oferuję artykuły modelarskie różnych marek.
Powrót do góry
Ailis
Roślina zagrożona

PostWysłany: Pią Lut 02, 2018 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własnie , jak wspominają inni, to wszystko zależy od wieku dziecka. Ja sama mam dylemat, bo moja siostra urodziła, i będę chrzestną. Sama nie wiem co takiemu maluszkowi kupić. Nie jest łatwo, ale pomyślałam że może pomogę siostrze i kupie jej coś co się przyda, a nie ma tego. Znalazłam np. wkladka do wozka la millou myślicie że warto kupić ? Przyda się to ?
Powrót do góry
jjusti18
Roślina rzadka

PostWysłany: Sob Lut 03, 2018 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie najlepiej kupić coś praktycznego. Przypuszczam, że takie dziecko zabawek będzie mieć mnóstwo. Jeżeli jest to przykładowo dzieciaczek który ma pół roczku to można pomyśleć o bucikach. Ale chodzi mi tutaj o buty dla niemowlaka do nauki chodzenia. Świetne oferty znajdziecie w sklepie Walkkings, mają oni produkty wysokiej jakości także naprawdę warto tam zajrzeć.
Powrót do góry
kierame
Większy chwast

PostWysłany: Nie Lut 11, 2018 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swojemu synkowi kupowałem ostatnio pada do Xboxa 360. Może nie pochwalacie tego typu prezentów, ale wyhaczyłem mega dobrą cenę na Ceneo https://www.ceneo.pl/41802396 i szkoda było nie kupić Very Happy
Powrót do góry
ala.alicja.kania
Roślina uprawna rzadka

PostWysłany: Nie Lut 25, 2018 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście uważam, ze dla dzieci na chrzest czy na urodziny nie należy kupować drogich prezentów. Lepiej dać kopertę z drobnym upominkiem Smile Rodzice najlepiej wiedzą co jest ich dziecku potrzebne Smile A jako drobny upominek polecam album na chrzest taki fotograficzny, na pewno każdemu się przyda i jest to pamiątka na lata Smile
JustKid
Większy chwast

PostWysłany: Pon Mar 12, 2018 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem ubrania w takim przypadku są najlepszym pomysłem. Mój chrześniak miał ostatnio urodziny i kupiłam mu star wars ciuchy. Dawno nie widziałam takiej radości. Ważne, żeby ubranka, które kupiły wiązały się z czym co solenizant lubi Wink
Powrót do góry
roksanaszczep
Roślina uprawna pospolita

PostWysłany: Pią Mar 16, 2018 09:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zawsze staram się kupować jakieś praktyczne prezenty. Ostatnio znalazłam sklep paisley.pl z pięknymi kocykami. Może ktoś z was zamawiał coś już w tym sklepie? Jak z jakością wykonania?
Powrót do góry
Kostek
Chwast

PostWysłany: Pon Mar 19, 2018 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maskotki, lalki itp to wszystko fajne zabawki ale może warto kupić coś co będzie rozwijać jakieś umiejętności. Nie wiem na jakim poziomie jest akurat Twój maluch ale mój syn w wieku 5 lat otrzymał już kostkę do układania Moyu - w kształcie sześcianu i świetnie mu idzie jej układanie. Potrafi spędzić na tym dużo czasu w ciągu dnia. Fajnie bo kształtuje umiejętność logicznego myślenia przy tym. Wink
Powrót do góry
Woreq
Roślina uprawna rzadka

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2018 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej,
a moze buty dla niej? 4-latka - hmm to moze balerinki? Spojrz jakie tutaj maja piekne: https://slippersfamily.com/baleriny-dla-dzieci i co wazne - bezpieczne. To nie sa buty z bazaru, tylko certyfikowane.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Kwi 22, 2018 19:57    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: