Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna FORUM BOTANICZNE
Dla tych, którzy lubią zielone

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nasze ogrody
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Galeria
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arkadiusz1
Roślina lecznicza

PostWysłany: Sro Paź 25, 2017 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się. Decyzja o założeniu ogrodu była jedną z lepszych w kontekście prowadzenia domu. Od razu podpowiem Wam, że jeśli będziecie chcieli wyposażyć Wasz ogród, to polecam meble ogrodowe z https://gardenspace.pl/meble-ogrodowe Świetnie się sprawdzają i nadają wyjątkowy klimat całemu miejscu. Myślę, że się Wam spodoba Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Paź 25, 2017 20:13    Temat postu:

Powrót do góry
susemir
Większy chwast

PostWysłany: Czw Lis 23, 2017 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wlasnie co to za ogrod Smile
Azalia12
Roślina pospolita

PostWysłany: Pon Lut 26, 2018 09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja póki co jestem nadal na etapie urządzania ogrodu. Kiedy już na dobre zagości u nas wiosna, mam zamiar zabrać się konkretnie do prac, przy czym bez wątpienia wcześniej skorzystam z oferty http://www.ewimax.pl . W HECHT Sklep Internetowy można bowiem znaleźć wszystko to, co jest niezbędne do pielęgnacji ogrodu, zaczynając od kosiarek i glebogryzarek, a kończąc na opryskiwaczach czy szklarniach ogrodowych. Zwłaszcza te ostatnie bardzo mnie interesują, bo planuję na ten rok spore uprawy pomidorów i papryki:).
Powrót do góry
Pstryczek
Chwast

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć! Mój ogród oczywiście jeszcze śpi, trudno w nim cokolwiek robić ale został przygotowany bardzo dobrze na zimę więc czekam na wiosnę, aż wszystkie rośliny zaczną budzić się do życia. Teraz montuję jeszcze oświetlenie ogrodowe, dzięki niemu nawet wieczorami mój ogród będzie zauważalny Wink
Powrót do góry
Woreq
Roślina pospolita

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2018 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już zacząłem porządki w ogrodzie. Powoli robi się zielono i wygląda coraz ładniej. Na ten rok zaplanowałem wykonanie ścieżek - chciałbym kupić kamień ozdobny i wysypać nim alejki. Ma ktoś z Was u siebie ścieżki z kamienia czy wybraliście jakieś inne rozwiązania? Moim zdaniem kamienie wyglądają najbardziej naturalnie. Co sądzicie?
Powrót do góry
Botaniczka
Mniejszy chwast

PostWysłany: Wto Maj 29, 2018 09:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby zrobić sobie samemu fajny ogródek to niestety ale trzeba mieć odpowiednie urządzenia, sprzęty i narzędzia, które są wykorzystywane w ogrodzie niemalże cały czas. Takie użytkowanie niesie za sobą sporo uszkodzeń i konieczności naprawy. My robimy to sami, kupując uprzednio częsci. Akurat tutaj > https://skladczesci.pl/ mają spory wybór i to zarówno zamienników jak i oryginalnych części. Myślę, że to dobre miejsce na takie zakupy, a wy co sądzicie o tym sklepie ?
Powrót do góry
mecenaska2
Roślina lecznicza

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musicie przemyśleć fakt posadzenia roślin, często mogą wam być potrzebne nawozy, środki pielęgnujące roślinki, ale o to się nie martwcie, wystarczy zerknąć na https://www.dr-green.pl , tutaj posiadają ogromny asortyment dopasowany do potrzeb owoców, roślin ogrodowych lub upraw rolnych.
Powrót do góry
abasy
Roślina uprawna rzadka

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, macie jakieś konkretne nawozy do traw, dostałem taki link https://www.syngenta.pl/ nie znam ich produktów, ktoś mógłby mi pomóc odnośnie produktów ? Poszukuję czegoś na żółknienie traw, nie umiem sobie z tym poradzić. Trawnik wygląda paskudnie.
Powrót do góry
jjusti18
Roślina zagrożona

PostWysłany: Sob Cze 30, 2018 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o mnie to cały czas aranżuje swój ogród. Już w miarę udało mi się doprowadzić do ładu trawnik. Teraz jedynie mąż planuje kupić lepszą kosiarkę. Przeglądaliśmy ostatnio w Castoramie kosiarki elektryczne. Mieli tam całkiem spory wybór tego typu urządzeniach i nawet każde z nich byłby w przystępnych cenach. Myślę, że wybierzemy coś z tego hipermarketu.
Powrót do góry
ogrodniczka13
Roślina lecznicza

PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się zawsze na ogrodach podobały różne rozwiązania co do oświetleń https://www.art-metal.pl/product-cat/latarnie-uliczne-typ-g/ np takie ładne lampy oświetlenia ulicznego idealnie sprawdzają się w ogrodach, nie tylko są dobre praktyczne ale taki lampy oświetlenia ulicznego również ładnie się prezentują.
Powrót do góry
jjusti18
Roślina zagrożona

PostWysłany: Pią Lip 20, 2018 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planuję posadzić trochę kwiatów, aby nadać mojemu ogrodowi bardziej przyjazny wygląd. Dlatego zastanawiam się nad właśnie tą ziemią https://euroogrod.com.pl/pol_m_SUBSTRAL-4592.html do moich kwiatów. Myślicie że będzie to odpowiedni wybór? Czy może pod kwiaty ogrodowe należy użyć jakiegoś innego podłoża?
Powrót do góry
mecenaska2
Roślina lecznicza

PostWysłany: Sob Lip 21, 2018 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stosujecie w ogrodach nawozy?Bo ostanio spotkałem się z czymś takim jak nawóz orcal, technologicznie zaawansowany, jego działanie polega na równomiernym uwalnianiu składników odżywczych do gleby, która zasila uprawy. Obiecuje się podszkolić w informacjach i dam wam znać coś o tym produkcie.
Powrót do góry
majj44ds
Roślina uprawna rzadka

PostWysłany: Wto Lip 24, 2018 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie chciałem się was zapytać o to jakich nawozów używacie w swoich ogrodach? Może słyszeliście o opisanych tutaj http://www.procam.pl/landing/jak-wybrac-najlepsze-nawozy-dolistne nawozach dolistnych? Według was to dobre rozwiązanie jeśli chodzi o nawozy?
kwiatowa
Roślina pospolita

PostWysłany: Czw Lip 26, 2018 08:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezeli chodzi o upiększanie swojego terenu to zaczęłam zastanawiać sie nad usługa jaka jest układanie kostki brukowej zabrze Dzieki układaniu kostki brukowej w Zabrzu wiele domów i ogrodów zyskuje bardzo ladną aranżację. Ja chyba również skorzystam z możliwosci jakie daje nam układanie kostki brukowej w Zabrzu i upiększe teren wokoło tarasu.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Lip 26, 2018 08:35    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Galeria Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: