Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna FORUM BOTANICZNE
Dla tych, którzy lubią zielone

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaki rodzaj seksu preferujecie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mpire
Roślina zagrożona

PostWysłany: Sob Cze 17, 2017 12:09    Temat postu: Jaki rodzaj seksu preferujecie? Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie - zwolennikami jakiego seksu jesteście? Czy preferujecie ostry seks, czy też łagodny? Czy korzystacie podczas niego z gadżetów erotycznych?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Cze 17, 2017 12:09    Temat postu:

Powrót do góry
kubeczek45
Większy chwast

PostWysłany: Nie Lut 18, 2018 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na razie walczę zaraz z mężem o pozbycie się jego kompleksu małego penisa Sad Na razie korzystamy z chwilowych rozwiązań, najczęściej z https://www.secretive.pl/suplementy/potencja-i-erekcja/, ale chyba zastanowimy się nad jakimiś stałymi sposobami powiększenia penisa
Powrót do góry
majkakowalska
Roślina uprawna pospolita

PostWysłany: Czw Mar 08, 2018 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam w sumie odkad biore tabletki antykoncepcyjne belara i nie boje sie o to, ze zajde to kocham kazdy rodzaj seksu Very Happy odkad sie zabezpieczamy wyprobowalismy juz chyba wszystkie pozycje kamasutry Very Happy
Powrót do góry
gocha
Chwast

PostWysłany: Nie Mar 11, 2018 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Analny.
Powrót do góry
Ailis
Roślina zagrożona

PostWysłany: Wto Maj 22, 2018 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kubeczek45 napisał:
Ja na razie walczę zaraz z mężem o pozbycie się jego kompleksu małego penisa Sad Na razie korzystamy z chwilowych rozwiązań, najczęściej z https://www.secretive.pl/suplementy/potencja-i-erekcja/, ale chyba zastanowimy się nad jakimiś stałymi sposobami powiększenia penisa

No to witaj w klubie, mam to samo z moim mężem, chociaż ja uważam że on nie ma takie potrzeby. No ale jakoś nie mogę go przekonać, więc zgodziłam się tylko na tabletki które nie są szkodliwe dla organizmu. Z tego co zdążyłam zauważyć znalazł jakiś Eroxel na stronie Sportsempire . Sama weszłam poczytać o tym specyfiku i z opisu wnioskuję że jest jak najbardziej bezpieczny.
Powrót do góry
domcia
Większy chwast

PostWysłany: Wto Maj 29, 2018 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś słyszałam o Eroxel ale nie chcę wprowadzić cię w błąd jeśli coś dobrze nie pamiętam. Ale wiem że moja siostra kiedyś kupowała jakieś tabletki ale chyba na erekcję. Musiała bym się dowiedzieć. Ale w necie widzę jest spory wybór preparatów więc powinnaś coś dobrego znaleźć bez problemu. Np. Mensil tabletki widzę że są dość popularne. Może o nich coś więcej poszukaj, bo trochę info jest na stronie DDR2
Powrót do góry
marta871
Większy chwast

PostWysłany: Pon Cze 04, 2018 09:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio dostalam na urodziny kulki do masturbacji i bardzo mi się spodobały, znalazłam takie tutaj http://www.dyskretnysklep.pl/korale-i-kulki-c-21.html
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Cze 04, 2018 09:16    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: