Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna FORUM BOTANICZNE
Dla tych, którzy lubią zielone

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kamerzysta na wesele

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lola
Większy chwast

PostWysłany: Wto Lis 22, 2016 19:07    Temat postu: Kamerzysta na wesele Odpowiedz z cytatem

Niejednej pannie młodej marzy się przepiękna pamiątka ślubna, którą będzie mogła się pochwalić przed koleżankami, dlatego warto skorzystać z firmy która dobrze nakręci materiał i stworzy niesamowity reportaż -polecam firmę Episodio.
Reklama

Wysłany: Wto Lis 22, 2016 19:07    Temat postu:

Powrót do góry
lucyffer4f
Chwast

PostWysłany: Pią Lis 25, 2016 08:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak ale moim zdaniem najpiękniejsza rzecz to to co zostaje w pamięci.
ofiicosft
Większy chwast

PostWysłany: Wto Lis 29, 2016 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam na szczęście w swojej rodzinie dobrego fotografa i kamerzystę, także nie muszę sie chociaż tym martwić Smile
jjusti18
Roślina zagrożona

PostWysłany: Nie Mar 11, 2018 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z Was może organizuje swoje wesele w Restauracji Pod Gigantami http://www.podgigantami.pl ? Słyszałam od znajomych, że jest to budynek który powstał w XIX wieku i jest naprawdę oryginalny. Ponoć sale są efektywne, ponieważ ich dawny styl został zachowany i również została zachowana tradycyjna kuchnia, która jest cały czas kontrolowana pod względem jakość oraz walorów estetycznych przez samą właścicielkę. Zastanawiam się czy nie zorganizować swojego wesela właśnie w tym miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fotka
Chwast

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W temacie kamerzysty - czy są tu osoby, które zajmują się nagrywaniem na tego typu imprezach? Zamierzam również się tym zająć i poszukuję dobrego sprzętu. Znalazłam ostatnio dobry sklep i mikrofony do kamer wideo tylko nie bardzo wiem, który wybrać na imprezy weselne. Ktoś coś doradzi?
Powrót do góry
Olga9666
Roślina uprawna pospolita

PostWysłany: Sro Mar 28, 2018 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór kamerzysty na wesele jest dość trudną sprawą, bo jest ich wielu na rynku, ceny podobne, ale umiejętności różne. Trzeba zawsze przed wyborem zobaczyć przykładowe filmy z innego wesela, żeby mniej więcej wiedzieć jak to może wyglądać w efekcie końcowym. Do tego decydując się na kamerzystę trzeba pamiętać żeby oprócz sali weselne udekorować także samochód oraz dom (https://www.partybox.pl/wesele,2184) bo kamera uwieczni praktycznie wszystko, od przygotowań młodych aż po zabawę weselną.
Powrót do góry
kwiatkowska90

PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A stronę http://www.filmy-wesele.pl/ znacie? Słyszałam, że wiele osób to właśnie tam szuka swoich usługodawców. Sama wstępnie już przeglądałam tą stronę i muszę przyznać, ze jestem pozytywnie zaskoczona że jest tylu kamerzystów w tak rozsądnych cenach.
Powrót do góry
Bartos
Większy chwast

PostWysłany: Nie Maj 20, 2018 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jak najbardziej kamerzysta na weselu powinien być obecny, zresztą tutaj macie dość fajny artykuł na ten temat - http://hotelnabloniach.pl/blog/czy-warto-miec-kamerzyste-na-weselu/ cały blog warto śledzić jeśli ktoś przymierza się do organizacji wesela, bo macie tutaj cały szereg bardzo praktycznych porad, które no mogą się przydać.
Powrót do góry
majj44ds
Roślina uprawna rzadka

PostWysłany: Sro Cze 13, 2018 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze wam powiem, ze mnie najbardziej podobają się filmy z wesel realizowane z lotu ptaka. Jeśli i wy lubicie takie podejście to firma Dronsfera filmowanie dronem realizuje na prawdę rzetelnie i fachowo. Moim zdaniem warto skorzystać z ich usług!
MaryAnn84

PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kamerzysta na wesele jest bardzo istotny ponieważ to on uwieczni te najważniejsze dla Was chwile. Zostanie Wam z tego piękna pamiątka na całe życie. Tylko żeby wszystko wyszło jak należy to trzeba wybrać odpowiednie miejsce na wesele, jak np. ta sala weselna pod Warszawą - http://www.hotellamberton.pl/wesele/. Wtedy będziecie mieć odpowiednio piękną oprawę wesela i zdjęcia oraz film będą naprawdę udane.
Powrót do góry
ogrodniczka13
Roślina lecznicza

PostWysłany: Sob Sie 18, 2018 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o wesele to polecam wam sprawdzic sale weselne warszawa i okolice ceny takie sale weselne w warszawie i w okolicy ceny mają bardzo dobre, warunki również. Jeżeli cena sal weselnych w warszawie i w okolicy Ci się nie spodoba to nie wiem czy znajdziesz taki standard w lepszej.
Powrót do góry
alfred4567a
Większy chwast

PostWysłany: Sro Sie 22, 2018 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz kamerzysta na wesele kosztuję bardzo dużo pieniędzy.
Reklama

Wysłany: Sro Sie 22, 2018 13:32    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: