Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna FORUM BOTANICZNE
Dla tych, którzy lubią zielone

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

tabletki na odchudzanie slimcea
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stanislaw93133
Większy chwast

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś takiego jak tabletki na odchudzanie poprawiają może spalanie o 5-10%, i tak musicie wykonać swoją robotę żeby cokolwiek w tym temacie się ruszyło, tabsy was wspomogą ale nic więcej.
Reklama

Wysłany: Wto Paź 31, 2017 15:50    Temat postu:

Powrót do góry
margo28
Roślina uprawna pospolita

PostWysłany: Wto Lis 28, 2017 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś nie mam przekonania do takich tabletek. Uważam, że skuteczniejszym rozwiązaniem będzie aktywność fizyczna na odpowiednim sprzęcie. Jest na rynku coś takiego jak Aquabike. Łączy w sobie zalety aquacyklingu i masażu. Wspomaga odchudzanie oraz redukcję cellulitu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Roślina rzadka

PostWysłany: Czw Gru 07, 2017 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem tabletki na odchudzanie to nie jest dobry pomysł. Uważam, że najważniejsze jest, żeby trenować i się stosować do odpowiedniej diety. Ostatnio wpadłam nawet na ciekawy artykuł na temat węglowodanów http://www.cristals.pl/jak-zrownowazyc-spozycie-weglowodanow/ . Nie wiedziałam, że podczas odchudzania trzeba je zrównoważyć ich spożycie.
Powrót do góry
zyciazycia
Chwast

PostWysłany: Nie Gru 10, 2017 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie nadają się według mnie takie tabletki, jakoś nie lubię stosować sztucznych wytworów farmaceutycznych. Wiesz co, wejdź sobie może na https://supple.pl/a/wady-diet-niskokalorycznych i poczytaj trochę o różnych dietach, suplementach itp. Gwarantuje, że zmieni się twoje zdanie bardzo szybciutko w tych tematach Smile
Powrót do góry
paperlion
Roślina lecznicza

PostWysłany: Czw Gru 14, 2017 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadne tabletki, herbatki itp nie pomogą jak nie będzie diety i ruchu. Niestety... Medycyna jeszcze nie jest tak zaawansowana żeby istniały tabletki cud ;P No ale przecież da się schudnąć szybko i zdrowo. Teraz są dostępne te całe konsultacje internetowe z dietetykami, moja dziewczyna też takie ma u Michała Wrzoska i powiem jestem pod wrażeniem bo już chyba z 6 kilo zgubiła a wcześniej sobie nie radziła w ogóle
Powrót do góry
ameryka
Roślina uprawna pospolita

PostWysłany: Wto Sty 23, 2018 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a nie lepiej zacząć po prostu ćwiczyć i mniej jeść? Na efekty może będziesz musiała trochę poczekać, ale za to dłużej się utrzymają. Jak ja się odchudzałam i w końcu udało mi się dojść do upragnionej wagi to tylko został mi ten okropny cellulit na nogach. Ale poszłam do http://klinikamiracki.pl/encyklopedia/cellulit-na-skorze/ i oni szybko pomogli mi się go pozbyć
Powrót do góry
bodybuilder
Chwast

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście uważałbym z takimi tabletkami, często bardziej szkodzą zdrowiu, niż pomagają. Jeżeli koniecznie chcesz wesprzeć swoją dietą jakimś produktem na odchudzanie wybierz naturalny suplement. Polecam np. firmę Himalaya. Suplementy tej marki są tworzone na bazie ziół, dlatego możesz mieć pewność, że są bezpieczne
Powrót do góry
makrosilacz
Większy chwast

PostWysłany: Wto Mar 20, 2018 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również nie polecam tego typu tabletek... Uważam, że kluczem do zdrowego odchudzania jest bogata w witaminy i minerały dieta oraz aktywność fizyczna. Z suplementów diety wybrałbym jedynie spalacze tłuszczu np Amix Nutrition, ponieważ wiem, że są wysokiej jakości i pozwalają zwiększyć wytrzymałość podczas treningu, zwiększając koncentrację i poprawiając metabolizm, przez co można osiągnąć lepsze i szybsze efekty.
Powrót do góry
mamamamutek
Większy chwast

PostWysłany: Wto Mar 20, 2018 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spalacze tłuszczu to faktycznie dobry wybór. Sama jednak stosuję przedtreningówki, które działają podobnie i pozwalają mi zwiększyć efektywność wykonywanych treningów. Przetestowałam na sobie wiele produktów i w szczególności polecam suplementy przedtreningowe od Millenium Sport, bo dają najwięcej energii, która się utrzymuje przez cały trening
Powrót do góry
botek
Większy chwast

PostWysłany: Pon Maj 07, 2018 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od jakiego czasu w ogóle bierzecie takie tabletki? Pomagają wam? Patrzyłam na tej stronie WWW na taki suplement diety. Stosowaliście go może? Jak oceniacie? Sprawdził się wam? Jakie macie z nim doświadczenia? Warto w niego inwestować?
Powrót do góry
Woreq
Roślina uprawna rzadka

PostWysłany: Czw Maj 10, 2018 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej polaczyc zazywanie suplementow diety na odchudzanie + trening + diete - wtedy efekty beda piorunujace. Jak nie wiecie jak do tego wszystkiego sie zabrac - to rzuccie okiem w wolnej chwili na bloga: http://www.activlab.pl/pl/n/list - to firma Activ Lab - producent suplementow diety od przeszlo 15 lat na rynku.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Maj 10, 2018 16:48    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: