Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna FORUM BOTANICZNE
Dla tych, którzy lubią zielone

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaki prezent wybrać na rocznicę ślubu rodziców?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mpire
Roślina chroniona

PostWysłany: Nie Maj 14, 2017 21:27    Temat postu: Jaki prezent wybrać na rocznicę ślubu rodziców? Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie - jaki prezent podarować swoim rodzicom na dwudziestą rocznicę ślubu? Czy wybór takiej porcelany: http://homepalace.pl/pl/c/Porcelana-z-Niemiec/15 jest dobrym pomysłem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Maj 14, 2017 21:27    Temat postu:

Powrót do góry
paperlion
Roślina rzadka

PostWysłany: Wto Lip 25, 2017 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ode mnie na ostatnią rocznicę dostali nową zastawę stołowa Smile Piękne talerze obiadowe zamówiłem na https://dukapolska.com/porcelana-i-ceramika bo wiedziałem że mama już narzeka ze stare brzydkie
Powrót do góry
Majka89
Roślina pospolita

PostWysłany: Sob Sie 19, 2017 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno możliwości mamy tutaj bardzo wiele. Niemniej jednak sama postawiłabym na coś takiego jak gustowna lampa. Bardzo ładnie prezentują się lampy EGLO . Co istotne, ich stylistyka jest nowoczesna, a sama produkty bez wątpienia można określić mianem prestiżowych. W związku z czym taki elegancki prezent przy okazji takiej rocznicy, moim zdaniem będzie jak najbardziej na miejscu.
Powrót do góry
Jednowatkowy778
Większy chwast

PostWysłany: Nie Sie 20, 2017 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zazwyczaj najpierw najlepiej by było przejrzeć sobie na spokojnie jakieś internetowe rankingi czy coś takiego. Wtedy mamy jakąś tam wiedzę zanim spytamy tutaj Razz. A czasem rozwiążemy w ten sposób dylemat/problem zanim w ogóle wejdziemy na forum.
Raptowny171
Większy chwast

PostWysłany: Pon Sie 21, 2017 08:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba głównie to zależy jacy są rodzice Very Happy.
Rebeka892
Większy chwast

PostWysłany: Pon Sie 21, 2017 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę to jest kwestia bardzo indywidualna więc nie wiem czy pytanie na forum to taki dobry pomysł... Musisz przeanalizować co może być najlepsze i to wybrać. A ktoś obcy nie znając tematu to raczej może tylko strzelać w ciemno Razz.
crispy
Roślina uprawna pospolita

PostWysłany: Wto Paź 10, 2017 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moze jakis wspolny wyjazd albo wyjscie? a do tego np galaretki z nadzieniem marki Vobro - cos przydatnego i cos slodkiego Smile
Powrót do góry
MaryAnn84
Roślina uprawna pospolita

PostWysłany: Nie Lis 12, 2017 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupując prezent dla rodziców zawsze możesz ich zaskoczyć oryginalnym wyborem. Na przykład obejrzyj sobie te koszulki z nadrukiem i możesz wybrać dla każdego z nich po jednej z podobnym motywem. Z pewnością będzie to bardzo niebanalny dodatek do prezentu, który ich rozbawi i będzie fajną pamiątką Smile
Powrót do góry
ala.alicja.kania
Roślina uprawna rzadka

PostWysłany: Nie Mar 04, 2018 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak prezent dla rodziców to musi być romantyczny wyjazd.
Co powiecie na Wrocław? Jak jeszcze nie byliście to musicie koniecznie Smile
Jeśli chodzi o nocleg to ja polecam apartamenty, te zlokalizowane w samym centrum miasta, patrzcie jakie ładne apartamenty nowoczesne, zadbane, z udogodnieniami jak w 5-gwiazdkowym hotelu! Co za design Smile Dodatkowo oferują, wi-fi, parking i sprzątanie Smile
Pstryczek
Chwast

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi rodzice na 25 rocznice ślubu wyjechali za granicę ale to sobie sami wykupili. Ja w tym czasie przygotowałem remont- niespodziankę. Wyremontowałem kuchnię, zmieniłem kolor ścian i zamontowałem oczka świetlne. Rodzice byli zachwyceni!
Powrót do góry
jabłuszko
Większy chwast

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnym pomysłem jest jakiś voucher na wspólne wyjście lub na romantyczną kolacje Smile
kornelia.klimek.62
Roślina lecznicza

PostWysłany: Pią Mar 16, 2018 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porcelanowe upominki są zawsze eleganckie i zwykle bardzo wartościowe. Często takie prezenty przechodzą z pokolenia na pokolenie. Tak się akurat składa, że porcelanowe garnki kupisz w internecie bez problemu.
Powrót do góry
moniczka.kopara@o2.pl
Większy chwast

PostWysłany: Pon Mar 19, 2018 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja osobiscie pomyslalabym o czym wyjatkowym a wyjatkowe sa tylko chwile spedzone razem. Moze zaoferuj wypad w malownicze Bieszczady? Rewelacyjna oferte masz w hotelu Arłamów a rezerwacje mozesz zrobic tutaj https://szkolnictwo.pl/index.php?co=szkola&id=116031 ma cztery gwiazdki i mega oferte. Moga na miejscu skorzystac ze Spa co ich odprezy i przeniesie w inny wymiar;) ja napewno w te strone bym szła, żeby zrobic im taka przyjemność. Hotel sprawdzony i polecany wiec mysle ze mozna rezerowac!Wink
Powrót do góry
Olga9666
Roślina pospolita

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również uważam, że w takim dniu najbardziej liczy sie czas wspólnie spędzony. Dlatego możesz zafundować rodzicom weekend w dobrym hotelu. Możesz np. wybrać ten hotel pod Warszawą - http://www.hotellamberton.pl/home/. Z pewnością ucieszą się z takiego podarunku i chętnie wybiorą się gdzieś tylko we dwoje żeby odpocząć i spędzić wspólnie romantyczne chwile.
Powrót do góry
Wariatka90
Storczyk

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2018 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio wybrałam się na pokaz organizowany przez firmę Clavam Sp. z o.o. i była tam pokazywana bardzo fajna mata masująca. Jako, że też zbliżała się rocznica ślubu moich rodziców, stwierdziłam, że na pewno relaks na takiej macie bardzo by im się przydał i postanowiłam kupić dwie Wink Na http://kobietka.com.pl/zdrowie/pokazy-i-prezentacje-firmy-clavam-sp-z-o-o-opinie-najlepsza-okazja-do-zakupu-oryginalnych-markowych-sprzetow/ możecie sobie przeczytać co nieco o tych matach i o innych oferowanych na takich pokazach produktach Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Wrz 02, 2018 20:54    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: