Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna FORUM BOTANICZNE
Dla tych, którzy lubią zielone

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak przeprowadzić masaż?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mpire
Roślina zagrożona

PostWysłany: Pon Cze 12, 2017 12:27    Temat postu: Jak przeprowadzić masaż? Odpowiedz z cytatem

Czy znacie jakieś proste techniki masażu i moglibyście się nimi podzielić? Czy warto używać podczas niego tego typu olejków: https://secretplace.pl/655-olejki? Zastanawiam się nad ich zakupem, jednakże nie wiem, czy warto...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Cze 12, 2017 12:27    Temat postu:

Powrót do góry
margo28
Roślina uprawna pospolita

PostWysłany: Pon Lip 17, 2017 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy samodzielnie dasz radę wykonać prawidłowy masaż. Niezależnie od tego czy jest to masaż tajski, klasyczny czy gorącymi kamieniami to jego wykonanie wymaga odpowiednich umiejętności. Źle zrobiony masaż może być przyczyną wielu problemów.
Powrót do góry
oluś
Mniejszy chwast

PostWysłany: Wto Lip 18, 2017 18:45    Temat postu: profesjonalne SPA w Warszawie Odpowiedz z cytatem

Z pewnością od czasu do czasu przyda nam się relaks i rewitalizacja sił. To wszystko może zagwarantować nam wizyta w Studio Sante, Uzdrowisku Miejskim - Spa XXI wieku. Studio łączy energetyzujące działanie Wody Ożywionej oraz leczniczych wód mineralizowanych z relaksującym ciepłem wód termalnych i hydromasażem. Na terenie spa możemy skorzystać z wielu atrakcji. baseny, sauny, jacuzzi, różnego rodzaju masaży. Na miejscu jest też wyjątkowa nawet jak na Warszawę Grota Solna https://www.studiosante.pl/project/grota-solna/ . Zaledwie 45 minut wystarczy by nasz organizm przyswoił sobie tyle jodu co 3 dniowy pobyt nad morze.
Powrót do góry
ivona
Roślina pospolita

PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam się na masażach ale wiem jedno, masaż leczniczy może przeprowadzić wyłącznie doświadczony fizjoterapeuta bo w przeciwnym razie może zaszkodzić. Najlepiej na takie masaże zapisać się do Natural Medical bo to już sprawdzone miejsce jeśli chodzi o masaże i rehabilitację.
Powrót do góry
Wyzynny280
Większy chwast

PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie podstawowe masaże bezpiecznych partii to każdy może bez ryzyka, ale już przy kręgach to won ! Very Happy
Azalia12
Roślina uprawna rzadka

PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem aby móc mieć pewność, że masaż przyniesie oczekiwane efekty, najlepiej wybrać się do specjalisty. Zresztą sama od dłuższego czasu planuję zafundowanie sobie odrobiny relaksu z masażem tajskim w thaisun w Warszawie http://www.thaisun.pl/pl . Najbardziej kusi mnie masaż, w którym wykorzystuje się gorące kamienie, wobec czego pewnie na taki zabieg się umówię Smile.
Powrót do góry
Ailis
Roślina zagrożona

PostWysłany: Wto Mar 20, 2018 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja zastanawiałam się nad fajnym masażerem do stóp. Mogła bym w domu codziennie używać, i się relaksować po ciężkim dniu pracy w sklepie, a jak wiadomo kilka godzin na nogach więc czasem strasznie mnie bolą stopy. Znalazłam tutaj http://exitopolska.com/ i zastanawiam się czy ten będzie odpowiedni. Bo ja trochę nie wiem czym kierować się przy wyborze.
Powrót do góry
kornelia.klimek.62
Roślina uprawna rzadka

PostWysłany: Wto Mar 20, 2018 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem na pewno, że do przeprowadzenia takiego profesjonalnego zabiegu, absolutnie niezbędne są stoły do masażu. Lepiej nie ryzykować wątpliwej jakości czy stabilności sprzętem do tego nie przeznaczonym.
Powrót do góry
roksanaszczep
Roślina uprawna pospolita

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2018 07:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę, że do masażu bardzo ważny jest odpowiedni sprzęt medyczny. Możesz zajrzeć tutaj naszezdrowiegl.pl. Ja kupowałam w tym sklepie sprzęt do masażu i jestem mega zadowolona.
Powrót do góry
kornelia.klimek.62
Roślina uprawna rzadka

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2018 07:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem zwykły masaż nie wystarcza i konieczne jest specjalistyczne łóżko rehabilitacyjne. Tak w życiu bywa i trzeba to uszanować.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Kwi 03, 2018 07:32    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: