Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna FORUM BOTANICZNE
Dla tych, którzy lubią zielone

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co do firmy?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bakerdonald
Roślina lecznicza

PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 07:38    Temat postu: Co do firmy? Odpowiedz z cytatem

Witam,

Wspólnie z przyjacielem planujemy uruchomić swoją firmę budowlaną, teraz oprócz szukania pozostałych ludzi potrzebujemy odszukać niezbędne do pracy narzędzia. Macie może jakiś sprawdzony sklep z urządzeniami typu pily tasmowe do metalu . Będę wdzięczny za jakiekolweik wskazówki albo pomoc. Może ktoś z was także prowadzi podobny biznes. Wszytkie rady mile widziane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Mar 30, 2018 07:38    Temat postu:

Powrót do góry
stawiKolej
Chwast

PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością warto rozważyć także zakup lub przynajmniej wynającie agregatów lub pistoletów malarskich, aby szybko i sprawnie pomalować przestrzenie biurowe i magazynowe. Gdybyście chceli je wynając to warto rozważyć skorzystnie z usług https://techmal.pl/wypozyczalnia
Powrót do góry
Mario523
Chwast

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2018 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też pomyśleć o wizerunku takiej firmy, logo oraz strona www, to podstawa działania. czasem wazniejsze jiz narzędzia.

::: agencja brandingowa :::
Powrót do góry
Słodkaaa
Roślina rzadka

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2018 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że co niektórym może się przydać taki namiar na spółkę CashBill, która pośredniczy w różnych metodach płatniczych. Mnie najbardziej spodobała się opcja sms premium kliknij . Klient zamawia daną usługę/produkt i może za nią zapłacić smsem. Ustalona wcześniej kwota jest potrącana z konta klienta lub doliczana do rachunku. Myślę, że dla klientów takie formy płatności są dużym ułatwieniem.
Powrót do góry
Szymko
Większy chwast

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 08:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słodkaaa napisał:
Myślę, że co niektórym może się przydać taki namiar na spółkę CashBill, która pośredniczy w różnych metodach płatniczych. Mnie najbardziej spodobała się opcja sms premium kliknij . Klient zamawia daną usługę/produkt i może za nią zapłacić smsem. Ustalona wcześniej kwota jest potrącana z konta klienta lub doliczana do rachunku. Myślę, że dla klientów takie formy płatności są dużym ułatwieniem.

Słyszałem, a nawet testowałem tą firmę. Odpuść ich sobie, bo wg mnie są ciency Wink Ja prowadzę internetowy sexshop i korzystam z zaufanej firmy, która dostarcza mi wszystkie płatności online od szybkich przelewów, przez sms premium oraz direct billing. Dzięki temu moi klienci chętnie u mnie kupują, bo mają swobodę i wybór modelu płatności online. Firma którą Ci polecam to https://hotpay.pl/ przy okazji wspomnę, że ich support bardzo ciepło mnie potraktował i z chęcią pomogli mi wdrożyć płatności online na moją stronę.
Powrót do góry
jjusti18
Roślina zagrożona

PostWysłany: Pią Lip 20, 2018 07:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto wprowadzić system ERP ? Ostatnio znalazłam świetną ofertę tutaj https://erpnav.pl/produkcja-erp/ i sama zastanawiam się nad wdrążeniem czegoś takiego do swojej firmy. Dzięki tej opcji można zwiększyć wydajność produkcji, można udoskonalić procesy produkcji, jak również system daje możliwość korzystania z nowoczesnych technik wykorzystywanych w danej branży.
Powrót do góry
Olga9666
Roślina uprawna rzadka

PostWysłany: Sob Lip 21, 2018 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otwierając własna firmę czy to budowlaną czy z innej branży zawsze przede wszystkim trzeba pomyśleć o odpowiednim zarządzaniu swoimi finansami w firmie. To jest równie ważne co i odpowiednie wyposażenie firmy w niezbędne urządzenia. Żeby sprawdzić czy Wasze finanse są odpowiednio zarządzane trzeba co jakiś czas przeprowadzić sobie audyt finansowy - http://www.glc.pl/audyt. W ten sposób dowiecie się, czy w tej sferze Waszej firmy wszystko funkcjonuje należycie, czy może trzeba dokonać pewnych udoskonaleń i popraw.
Powrót do góry
kabix179
Roślina uprawna pospolita

PostWysłany: Wto Lip 31, 2018 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do każdej firmy bez względu na jej wiek potrzebna jest analiza finansowa. Jest to proces analityczny polegający na zbadaniu wszystkich finansów w danej firmie. TO coraz bardzie popularne rozwiązanie w polskich firmach.
Powrót do góry
Lilka00
Roślina uprawna pospolita

PostWysłany: Wto Lip 31, 2018 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też właśnie prowadzę własną firmą i cały czas szukam sposobów na jej rozwój oraz zwiększenie sprzedaży. Ostatnio postanowiłam zainwestować w system erp (kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej). Działam z nim w sumie jakiś miesiąc dopiero, ale już widzę pierwsze zmiany w firmie i to na plus oczywiście.
Powrót do góry
ufutu36
Roślina uprawna rzadka

PostWysłany: Wto Lip 31, 2018 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli od czasu do czas upotrzebujesz, żeby twoi pracownicy szybciej podróżowali, to zapoznaj się z ofertą https://itaxi.pl/biznes/taxi-gdynia/. Nie zastaąpi to służbowych aut, jednak często jest znacznie lepszym rozwiązaniem.
Powrót do góry
kulka
Roślina pospolita

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W firmie jest potrzebnych bardzo dużo rzeczy. Ale pozycjonowanie stron to moim zdaniem to teraz konieczność. Pozycjonowanie może wykonać odpowiednia firma np http://mateuszkozlowski.pl/pozycjonowanie/ jeśli ktoś nie ma o tym bladego pojęcia. Pozycjonowanie stron dla mnie jest zbyt skomplikowane i wolę to zlecić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
kozlowskiczeslaw1
Mniejszy chwast

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a myślałeś może nad bezpieczeństwem w swojej firmie? Na twoim miejscu zainteresował bym się tematem sejfów. Wejdź na tą stronę http://magdalenaklak.pl/2018/05/28/sejfy-w-xxi-wieku/ i poczytaj sobie trochę w tym temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ogrodniczka13
Roślina zagrożona

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o firmę to bardzo ważnym jej elementem jest reklama, najlepiej skuteczne pozycjonowanie warszawa dzięki skutecznemu pozycjonowaniu w warszawie naprawdę wiele firm cieszy się dużym powodzeniem wśród klientów. Skuteczne pozycjonowanie w Warszawie to bardzo dobry sposób na reklamę która ma za zadanie wyświetlać nasze usługi klientom którzy są w kręgu zainteresowania.
Powrót do góry
marek33445
Większy chwast

PostWysłany: Czw Sie 09, 2018 06:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do każdej firmy chyba wszystko jest potrzebne. Najważniejsze jest jaka to jest dokładnie branża bo to od branży zależy co potrzeba.
trymo
Chwast

PostWysłany: Czw Sie 09, 2018 09:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko Very Happy
Reklama

Wysłany: Czw Sie 09, 2018 09:18    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: