Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna FORUM BOTANICZNE
Dla tych, którzy lubią zielone

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

jakie macie hobby?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fotka
Chwast

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam nagrywać filmy. Teraz właśnie kompletuje sprzęt i będę działać z filmami fabularnymi bo do tej pory prowadziłam tylko vloga. Czy ktoś z was też się czymś takim zajmuje? Jeśli tak to może uda się połączyć siły. Tak jak pisałam ja teraz szukam sprzętu i jestem na etapie wybierania mikrofonu: mikrofony sklep. Ktoś coś doradzi może?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Mar 13, 2018 10:32    Temat postu:

Powrót do góry
gocha
Chwast

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, kazdy z nas ma jakies tam swoje hobby. Ja na codzien pracuje w biurze jako sekretarka wiec brakuje mi troche ruchu. Juz nie chodzi o samo utrzymanie dobrej wagi ale samopoczucie. Niestety 8 godzin na fotelu przed ekranem komputera robi swoje. Jesli uda mi sie znalezc troche wolnego czasu dajmy na to w weekend to udaje sie ze swoja znajoma na fitness - https://stacjanowagdynia.pl/fitness-gym/fitness Jak ja uwielbiam te wspolne wypady .. mozna sobie porozmawiac na wszystkie interesujace nas tematy bez trudu, a przy okazji mozna poznac naprawde ciekawych ludzi. Fajna sprawa jest tez udanie sie do sauny po takiej sesje .. bardzo dobry efekt relakasacyjny moge dzieki temu uzyskac. Poszukajcie po swojej okolicy lub przyjedzcie do nas jak macie w miare blisko. Dobra zabawa gwarantowana Smile
Powrót do góry
roksanaszczep
Roślina pospolita

PostWysłany: Wto Mar 20, 2018 09:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uwielbiam biegać maratony. Ostatnio szukałam ciepłej bluzy masita na maraton zimowy. Na szczęście mogłam go pobiec Smile
Powrót do góry
makrosilacz
Większy chwast

PostWysłany: Wto Mar 20, 2018 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja 2 lata temu stwierdziłem, że trochę się zaniedbałem i postanowiłem zrzucić zbędne kilogramy. Nie wiedząc jak się za to zabrać zrobiłem to co pierwsze mi przyszło do głowy - zacząłem biegać. Przy "wsparciu" mojej żony, która każdego ranka wypychała mnie z łóżka oraz spalaczy tłuszczu z serii Amix Nutrition zrzuciłem ok 10 kg, a biegnie stało się moją pasją! Obecnie mam za sobą 3 maratony i 8 półmaratonów, a będzie jeszcze więcej! Smile
Powrót do góry
snowboardzistka
Większy chwast

PostWysłany: Pią Mar 23, 2018 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój wolny czas głównie spędzam na uprawianiu różnego rodzaju sportów. Uwielbiam zwłaszcza dyscypliny zimowe. Ostatnio udało mi się kupić dla mnie i mojego męża spodnie snowboardowe Burton. Zdały egamin na 6, kiedy tydzień temu byliśmy na stoku w górach Wink
Powrót do góry
jeansik
Większy chwast

PostWysłany: Nie Mar 25, 2018 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam jeździć na rowerze Smile 15 km po lesie na dwóch kółkach i od razu dzień staje się lepszy
Powrót do góry
sportowiec
Większy chwast

PostWysłany: Czw Mar 29, 2018 09:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam jazdę na rowerze w terenie. Jak tylko mam chwilę czasu, wsiadam na swój rower przełajowy i jadę przed siebie, odkrywając wiele pięknych miejsc o których istnieniu nie miałem pojęcia! Smile
Powrót do góry
Woreq
Roślina pospolita

PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubie czytac. Albo ksiazki (jak mam wiecej czasu), albo opowiadania. Trafilem na fajny i co wazne darmowy portal z opowiadaniami: https://www.granice.pl/opowiadania - jest naprawde z czego wybierac - przeczytalem juz kilkadziesiat i ciagle mi malo:)
Powrót do góry
Arkadiusz1
Roślina lecznicza

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2018 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczęście teraz realizacja swoich pasji jest o wiele prostsza niż kiedyś. Dzięki zakupom internetowym możecie zamawiać potrzebne sprzęty i akcesoria, a dzięki portalowi Furgonetka, możecie zamówić kuriera DPD, co będzie najtańszym rozwiązaniem. W ten sposób znacznie prościej oddawać się swoim pasjom.
Powrót do góry
roksanaszczep
Roślina pospolita

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2018 07:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bardzo lubię grać w bilard. Zastanawiam się nad zakupem takiego stołu https://www.bilard.pl/pol_m_Stoly-Bilardowe-102.html do swojego salonu. Mam nadzieję, że się zmieści Smile
Powrót do góry
Botaniczka
Mniejszy chwast

PostWysłany: Sob Kwi 07, 2018 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zwolenniczką aktywności fizycznej, ale jeśli chodzi o siłownie czy bieganie to nie moja działka. Ostatnio pomyślałam o kursie tańca, bo często weekendami wyjeżdżam na różne imprezy i dyskoteki. Szkoła
we Wrocławiu > https://taniec.com.pl ma fajną ofertę kursów. Widziałam przeróżne poziomy zaawansowania, więc nie musiałabym martwić się o to, że nie dam sobie rady na kursie. Co o tym sądzicie ?
Powrót do góry
ivona
Roślina pospolita

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2018 08:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

snowboardzistka napisał:
Mój wolny czas głównie spędzam na uprawianiu różnego rodzaju sportów. Uwielbiam zwłaszcza dyscypliny zimowe.

To może spróbujecie też gry w polo? Jest u nas może mało popularna ale nasz przedsiębiorca Marek Dochnal odnosił w tym sporcie ogromne sukcesy
Powrót do góry
Rometti
Większy chwast

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 07:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje hobby to zbieranie znaczków pocztowych. Już jako młoda osoba kolekcjonowałem znaczki do mojego klaseru. Ta pasja pozostała z mną do dzisiaj.
Powrót do góry
DawidSz
Chwast

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja interesuję się głównie motoryzacją. Lubię też majsterkować.
Powrót do góry
edumnde
Chwast

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2018 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam wiele hobby, jedno z nich to majsterkowanie Wink
Reklama

Wysłany: Pon Kwi 23, 2018 13:52    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 11 z 13
Skocz do: