Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna FORUM BOTANICZNE
Dla tych, którzy lubią zielone

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kredyt na rozpoczęcie działalności

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
schaap
Mniejszy chwast

PostWysłany: Sro Sty 24, 2018 21:18    Temat postu: Kredyt na rozpoczęcie działalności Odpowiedz z cytatem

Moje pytanie brzmi. Gdzie w chwili można uzyskać kredyt na rozwój/rozpoczęcie działalności gospodarczej:
-bez posiadania udokumentowanych dochodów
-bez zabezpieczenia typu nieruchomość/samochód.
-bez wkładu własnego

Potrzebuje 50 000 zł i mam dobry biznes plan napisany przez specjalistę od biznes planu i ubieganiu się o kredyty. Przeszkodą jest to że dużej ilości banków trzeba spełnić co najmniej 1 z w.w warunków.
W niemal wszystkich posiadać zabezpieczeni w postaci nieruchomości/samochodu..

Proszę więc o wymienienie sprawdzonego banku. Słyszałem o niektórych bankach, gdzie podobno można w do 30 000 zł bez spełniania żadnego warunku... Tyle, że w internecie wręcz roi się od negatywnych opinii na temat ich kredytu na ten cel.
Podobno wymagają mnóstwa dokumentów, a sama procedura jest bardzo uciążliwa i długo trwa. Jednocześnie bez gwarancji otrzymania pieniędzy... Sam interesuję się ofertą DB dotyczącą ich kredytów firmowych https://www.deutschebank.pl/klienci-biznesowi/kredyty.html jednak nigdzie nie mogę znaleźć opinii jak wygląda to w ich przypadku

Może być równie dobrze jakakolwiek instytucja po za bankowa instytucja... np jakiś fundusz udzielający kredytu z dofinansowania/funduszy Europejskich, bądź może jakaś prywatna instytucja wspierająca przedsiębiorczość młodych osób...

Będę bardzo wdzięczny za odpowiedz na powyższe pytanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Sty 24, 2018 21:18    Temat postu:

Powrót do góry
gipson
Większy chwast

PostWysłany: Sro Sty 24, 2018 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam nadzieje ze Ci dadza Smile
jjusti18
Roślina zagrożona

PostWysłany: Czw Lut 15, 2018 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie, że planujesz otworzyć własną działalność. Tak przy okazji jak będziesz potrzebować kogoś odpowiedniego do ochrony, sprzątania czy ogólnie będziesz chciał wynająć pracowników możesz zerknąć na stronę http://www.clarsystem.pl . Jakiś czas temu trafiłam na ich ofertę i bardzo mi się spodobała. Sama planuję rozpocząć z nimi współpracę.
Powrót do góry
Wariatka90
Roślina rzadka

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy już otrzymamy kredyt na rozpoczęcie działalności i zaczniemy działać, to warto zadbać o to, żeby nasze przedsiębiorstwo prężnie się rozwijało. Optymalizacja procesów w firmie http://www.primesoft.pl/pl/optymalizacja-procesów pozwoli nam na znaczenie zmniejszenie strat oraz zwiększenie naszych zysków, a całe funkcjonowanie firmy zostanie udoskonalone. Jest to rozwiązanie zarówno dla małych, średnich jak i większych firm, z którego na pewno warto skorzystać.
Powrót do góry
karmel
Chwast

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2018 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Początki są trudne bo tak naprawdę nie ma jak i gdzie ciąć kosztów. Z kasą też zazwyczaj nie jest za wesoło a banki nie zawsze chcą kredytować początkujących przedsiębiorców. Jednak w Raiffeisen Polbank można już po pół roku działalności wziąć limit kredytowy dla firmy z którego można finansować bieżącą działalność. Jest to kapitalna sprawa dla firmy na dorobku.
Powrót do góry
Cycle02
Chwast

PostWysłany: Sob Kwi 07, 2018 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto w tym obszarze tematycznym popytać znajomych? Moim zdaniem to może być naprawdę dość dobre rozwiązanie Smile
moniq08
Chwast

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2018 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami nie za dużo potrzeba do zaczęcia działalności. Jednak są takie sytuacje gdy parę nawet tysięcy was blokuje przez otworzeniem firmy. W takiej sytuacji fajną opcją są pożyczki gotówkowe dla firm udzielane internetowo. Możecie szybko i bezpiecznie pożyczyć np. tysiąc, dwa, a nawet 10 tysięcy rozłożonych na 24 miesiące spłaty
Powrót do góry
Inatka93
Roślina pospolita

PostWysłany: Sob Kwi 14, 2018 11:05    Temat postu: Kredyt Odpowiedz z cytatem

Ja też potrzebuję kredytu na działalność gospodarczą.Dokładniej mam firmę, jaką prowadzę z bratem, jednak od jakiegoś czasu nie dzieje się w niej za dobrze. Są dni, kiedy stoi produkcja, bo materiały nie dojechały, czy tworzywa się marnują, bo produkcja nie wyrabia. Postanowiłam wynająć spółkę Primesoft z Poznania http://www.primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow , by jakoś to wszystko skoordynowała, ale muszę mieć środki na ewentualne zmiany. Nie wiem gdzie się po niego udać.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Kwi 14, 2018 11:05    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: