Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna FORUM BOTANICZNE
Dla tych, którzy lubią zielone

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wykończenie mieszkania - Akcesoria
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
roksanaszczep
Roślina pospolita

PostWysłany: Czw Mar 22, 2018 08:38    Temat postu: Wykończenie mieszkania - Akcesoria Odpowiedz z cytatem

Hej!

Urządzmy wkońcu nasze mieszkanie i szukam niekonwencjonalnych ozdób i materiałów wykończeniowych. Co drodzy forumowicze powiecie - czy takie karnisze szynowe będą ok? Szukamy czegoś, co nie będzie kojarzyło się źle i ociepli wnętrzę

Dziękujemy !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Mar 22, 2018 08:38    Temat postu:

Powrót do góry
ledowy
Większy chwast

PostWysłany: Czw Mar 22, 2018 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno skończyłem remont garderoby dla mnie i mojej żony. Jedną z podstawowych kwestii było odpowiednie oświetlenie led garderoby. Wybrałem minimalistyczny komplet, który nie tylko stylowo się prezentuje, ale także jest użyteczne Wink
Powrót do góry
Kaja88
Roślina uprawna pospolita

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2018 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A możecie polecić jakiś darmowy i prosty program do urządzania wnętrz? Też właśnie sama niedawno kupiła mieszkanie tu: nowe nieruchomości Wrocław. Żeby zaoszczędzić chcę wszystko urządzić sama, ale jestem wzrokowcem i najchętniej zanim zacznę kupować meblem zobaczyłabym jakąś wizualizację.
Powrót do góry
Azalia12
Roślina pospolita

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2018 09:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karnisze naprawdę fajne. Ja jeszcze sięgnęłabym tutaj po odpowiednie oświetlenie, takie jak np. tego rodzaju lampy https://szykownydom.com/lampy-stolowe-biurkowe . Świetnie się prezentują, a co więcej do wyboru mamy produkty, utrzymane w różnej stylistyce. Jednocześnie w razie potrzeby, stawiając na ofertę tego sklepu, możemy skorzystać zarówno z rabatów jak i je negocjować, a także mamy możliwość zwrotu w ciągu 30 dni.
Powrót do góry
bonczyk
Większy chwast

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajnie wyglądają wszelkiego rodzaju podświetlenia wykonane z LEDów. Chociażby podświetlenie schodów jak na zdjęciu. U mnie w mieszkaniu zdecydowaliśmy się też na LEDowe podświetlenie szafek w kuchni. W obu przypadkach listwy oświetleniowe zamawialiśmy na gomarplus.pl, gdzie doradzono nam, które będą najlepsze do danego pomieszczenia.

Powrót do góry
Joahna
Większy chwast

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bonczyk napisał:
Bardzo fajnie wyglądają wszelkiego rodzaju podświetlenia wykonane z LEDów. Chociażby podświetlenie schodów jak na zdjęciu. U mnie w mieszkaniu zdecydowaliśmy się też na LEDowe podświetlenie szafek w kuchni. W obu przypadkach listwy oświetleniowe zamawialiśmy na gomarplus.pl, gdzie doradzono nam, które będą najlepsze do danego pomieszczenia.

Tak, ledy są faktycznie fajne i praktyczne bo energooszczędne, ja mam w mieszkaniu w kuchni ledy nad szafkami i wygląda to wieczorem bardzo ładnie i jest praktyczne, bo nie trzeba zapalać głównego światła zbyt często.
A co do innych elementów dekoracyjno-praktycznych to trzeba pomyśleć o roletach. W większości przypadków będą dużo lepsze od zasłon, praktyczniejsze, nie wymagają w zasadzie czyszczenia i nie są takie "ciężkie". Ale z rolet to polecam jednak kupić nieco lepszej jakości, ostatnio wybierałam do sypialni i chodziłam o marketach i szczerze powiem: szajs, jak za taką cenę. ostatniecznie kupiłam przez internet, pomyślałam, że ewentualnie zwrócę jak będą niskiej jakości, ale okazały się dobre, ładne, kupowałam tu rolety.eu ceny porównywalne z marketowymi, a jakość jednak lepsza i wybór też większy.
Powrót do góry
Woreq
Roślina pospolita

PostWysłany: Pon Maj 28, 2018 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm a co masz na oknach? Moze warto rozwazyc opcje montazu rolet wewnętrznych? Nie dosc, ze chronia one przed wscibskimi sasiadami, to jeszcze - przed sloncem. Ja mam u siebie rolety 100% zaciemnienia w sypialni - https://decodesign.com.pl/rolety-100-zaciemnienia-77 - sprawdzaja sie naprawde bardzo dobrze - szczegolnie wlasnie w pokojach znajdujacych sie od wschodu czy zachodu slonca.
Powrót do góry
heniutek
Roślina uprawna rzadka

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z powyższymi wypowiedziany odnośnie oświetlenia ledowego. Kiedyś byłem temu przeciwny, ale teraz widzę same plusy. Sam zamówiłem ostatnio kilka żarówek w sklepie internetowym, bo wychodziło zdecydowanie taniej niż w marketach. Nie dość, że zaoszczędziłem na zakupach, to jeszcze oszczędzę na zużyciu prądu. Czego chcieć więcej?
Powrót do góry
Mirianda
Chwast

PostWysłany: Sro Cze 06, 2018 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robicie może aktualnie coś z łazienką? Jeżeli tak to zajrzyjcie na https://krzemien.com.pl/products/umywalki Wyposażają oni nie tylko klientów indywidualnych ale również dostarczają elementy łazienkowe do hoteli, saun, basenów głównie w bardzo nowoczesnym i eleganckim stylu
Powrót do góry
maleksandra

PostWysłany: Czw Cze 07, 2018 09:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym zrezygnowała z karniszy na rzecz jakichś fajnych rolet, to nowocześniejsze rozwiązanie i fajnie się sprawdzi Smile
mecenaska2
Roślina pospolita

PostWysłany: Nie Cze 24, 2018 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zapatrujecie się na dodatki do salonu czy pokoju dziennego? Ja zastanawiam się nad ładną lampą lub stolikiem kawowym tutaj o nich czytałam, http://www.przytulny.pl/stolik-kawowy-czy-jest-to-mebel-niezbedny/ , uważam, że dla mnie stolik kawowy jest niezbędny, jestem kawoholikiem więc jak sama nazwa mówi, taki stolik jest mi niezbędny.
Powrót do góry
siudym

PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno w kwestii wykończenia mieszkania przyda się także sklep z akcesoriami z zakresu techniki grzewczej.
Tutaj macie namiary:
http://buderus-inserw.pl/sklep/
Buderus-Inserw
20-368 Lublin,
ul.Wyzwolenia 62
Powrót do góry
etryna12

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja mam mnóstwo też ozdób w mieszkaniu, sporo kupionych teraz na mundial, mnóstwo balonów, girland wiszących i do tego słomki z medalionem i kubki papierowe jednorazowe https://godanparty.pl/ dzięki którym jak goście przychodzą to nie muszę ich myć, a od razu wyrzucam.
Powrót do góry
Inatka93
Roślina pospolita

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Modnie jest niekonwencjonalną ozdobą kuchni są kubki porcelanowe . Nie raz widziałam w telewizji, ale i w sieci aranżacje klasyczne albo minimalistyczne, gdzie ozdobą był właśnie taki kubek, albo na wieszaku, albo za szkłem. Pomyśl o tym, tym bardziej, że można znaleźć świetne wzory takich elementów.
Powrót do góry
morelowakinka
Większy chwast

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do wykończenia mieszkania to ja polecam wam meble stad https://kosikmeble.pl/kategoria-produktu/pufy/ wlasnie akurat mialam pod ręką bo sami dopiero co skonczylismy urzadzać salon, generalnie meble naprawde dobrej jakości, polecam. Jesli macie jakies pytania to chetnie odpowiem jak z transportem, wykonaniem itp
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Lip 19, 2018 15:16    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: