Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna FORUM BOTANICZNE
Dla tych, którzy lubią zielone

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co dobrego pijecie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
majj44ds
Roślina uprawna rzadka

PostWysłany: Pon Lis 14, 2016 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja przeważnie wode z cytryną.
Reklama

Wysłany: Pon Lis 14, 2016 15:03    Temat postu:

Powrót do góry
Jaśmina
Chwast

PostWysłany: Pią Sty 13, 2017 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja piję dużo kawy bo uwielbiam delektować się jej smakiem. Nie ważne która jest godzina kawę zawsze mogę wypić. A najlepsza jest kawa palona i świeżo mielona. Pycha. Herbatę piję sporadycznie. I niczego nie słodzę. Przez ostatnie 4 miesiące zużyłam tylko 2kg cukru

Ostatnio zmieniony przez Jaśmina dnia Wto Lut 14, 2017 19:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kumiko
Większy chwast

PostWysłany: Sob Sty 14, 2017 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w tej chwili ? To zrobiłam sobie warzywne smoothie Smile
Pistacja
Roślina uprawna rzadka

PostWysłany: Sro Lip 05, 2017 00:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

majj44ds napisał:
No ja przeważnie wode z cytryną.

oo u mnie tez woda ale nie tylko z cytryna Very Happy dodaje rozne owoce i ziola. a wode leje z dystrybutora wiec fajna zimniutka Smile mozna wiecej o tym poczytac na darnatury.pl/jak-to-dziala super opcja Smile
Majka89
Roślina pospolita

PostWysłany: Czw Sie 10, 2017 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam wodę z miętą. Niestety "kranówka" z jakiej korzystam, pozostawia wiele do życzenia, dlatego też biorę pod uwagę zakup specjalnego urządzenia Crystal Water http://crystalwatersystem.pl/woda-o-wysokim-ph/ . Dzięki niemu bowiem można uzyskać wodę o świetnych parametrach i wysokim pH, a jednocześnie nie trzeba będzie już kupować wody butelkowanej.
Powrót do góry
KamaBlog
Chwast

PostWysłany: Sro Sie 16, 2017 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grzeniec z miodem cynamonem i przyprawami Smile
Tezeusz
Większy chwast

PostWysłany: Pon Sie 21, 2017 07:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przeważnie wyciśnięte z świeżych owoców soki. Uwielbiam je - są bardzo zdrowe i co najważniejsze nie zawierają konserwantów i innych nie pożądanych składników Smile
kasiamikula
Chwast

PostWysłany: Wto Lis 21, 2017 00:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pije prozdrowotny miód manuka, nie wiem czy o nim słyszeliście ale ma bardzo szerokie zastosowania np. poprawia krążenie. Znalazłem też ciekawy artykuł na ten temat
ala.alicja.kania
Roślina uprawna rzadka

PostWysłany: Sro Gru 27, 2017 12:29    Temat postu: jak sie napić to tylko kawy Odpowiedz z cytatem

Wiem co powiecie kawa to szczawiany! Tak, tak każdy mi to mów. Ja mówię, że szczawiany są też w szczawiu, szpinaku, herbacie i kakao. Wszyscy zapominają, że szczawiany to nic strasznego! Wystarczy każdy z wymienionych produktów połączyć z produktem mlecznym! Wierzcie mi wiem co mówię, SGGW nauczyło mnie wiele ciekawych rzeczy. A jak już wszyscy wiedzą, że kawę można pić to zapraszam na pyszna kawę (oczywiście z odrobiną mleka). Ja polecam w szczególności te sprawdzone kawiarnie wrocław gdzie nie raz byłam i powiem więcej nie raz wrócę. kawa pyszna aromatyczna, z dodatkiem kremowej pianki. Każdy poranek po filiżance kawy jest przyjemniejszy Smile !
Brayank9
Roślina uprawna pospolita

PostWysłany: Pon Lut 05, 2018 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to codziennie musze wypić solidną dawkę kawy. Bez kofeiny nie umiem normalnie funkcjonować, to już chyba jest nałóg ;D Ale lubie sobie za to poeksperymentować ze smakami i zamawiam różne rodzaje kaw ze sklepu https://www.cafesilesia.pl Nie jestem stały w uczuciach jeżeli chodzi o smaki Very Happy
Powrót do góry
Wariatka90
Roślina chroniona

PostWysłany: Sro Mar 21, 2018 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja uważam, że najsmaczniejszym i najzdrowszym napojem jest woda z cytryną. Piję wodę filtrowaną, nie butelkowaną, ponieważ wychodzi to dużo taniej. Dostałam kiedyś dzbanek filtrujący w prezencie i używam go do dzisiaj, muszę tylko raz po raz wymieniać w nim filtry, ale stosuję zamienniki takie jak https://strefafiltrow.pl/filtr-aqua-crest-aqk-07-zamiennik-filtra-brita-maxtra-1szt.html, więc wcale dużo mnie to nie kosztuje Wink Polecam wszystkim takie rozwiązanie, jeśli chcecie zaoszczędzić - kupowanie wody w butelkach po prostu się nie opłaca.
Powrót do góry
ala.alicja.kania
Roślina uprawna rzadka

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2018 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapewniam was, ze w dzisiejszych czasach we wszystkich produktach jest cukier więc po co dodatkowo dosypywać go samemu? Jeśli nie smakuje wam przygotowana przez siebie kawa to możne warto skorzystać z kursu baristycznego, może nawet zainwestować w domowy ekspres do kawy. Taki domowy napar, przygotowany w przez prawdziwego baristę - smakuje naprawdę nieziemsko - więcej o szkoleniach na prawdziwego baristę znajdziecie tutaj Smile
heniutek
Roślina uprawna rzadka

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2018 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja od pewnego czasu piję wodę z chlorellą. Nie jest to zbyt popularne zwłaszcza wśród moich znajomych, ale postanowiłem, że spróbuję. Poczytałem trochę na takich stronach, jak ta: http://szukamdiety.pl/2018/03/12/jakie-wlasciwosci-ma-zielona-alga-morska/ i pomyślałem o tym, czemu by nie spróbować?! Więc piję i smakuje całkiem nieźle.
Powrót do góry
ivona
Roślina lecznicza

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja piję często kawę z mlekiem https://www.darnatury.pl/blog/article/kawa-z-mlekiem-czy-kawa-z-ekspresu , zwolennicy kawy czarnej za cenią sobie głęboki smak i niepowtarzalny aromat, ale za to kawa bez mleka jest uważana za bardziej wartościowe źródło antyoksydantów od kawy białej.
Powrót do góry
Robet
Większy chwast

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2018 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio kupiłem sobie blender, dzięki któremu przyrządzam pyszne smoothie, oraz koktajle z świeżych owoców i warzyw. Samo zdrowie Smile .
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Kwi 17, 2018 11:32    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9
Skocz do: