Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna FORUM BOTANICZNE
Dla tych, którzy lubią zielone

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Moja przyjaciółka, depresja...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mpire
Roślina zagrożona

PostWysłany: Pią Cze 16, 2017 16:43    Temat postu: Moja przyjaciółka, depresja... Odpowiedz z cytatem

Od kilku miesięcy brak mi chęci do życia. Czy to depresja? Jeśli trak, to jak ją zwalczyć? Czy myślicie, że wizyta w tej, warszawskiej klinice pomoże mi: https://psychomedic.pl/psycholog-warszawa/?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Cze 16, 2017 16:43    Temat postu:

Powrót do góry
majka19
Chwast

PostWysłany: Nie Cze 25, 2017 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm... ciężka choroba, sinusoidalna. nic nie da lepszego wsparcie niż bliska osoba
jjusti18
Roślina rzadka

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2017 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że może być depresja... Najlepiej skonsultować to z psychologiem i może zgłosić ją na wizytę... Moja znajoma korzystała z pomocy https://www.facebook.com/psycholog.joannamielniczuk/?ref=bookmarks i mogę poświadczyć, że to psycholog z powołania. To jak efektywnie pomogła zwalczyć nerwicę u koleżanki to jest coś niesamowitego. Wiem, że troszkę to trwała bo moja kumpela długo nie mogła się przełamać, ale jak widać wizyty przyniosły pozytywne skutki.
Powrót do góry
wiola438
Chwast

PostWysłany: Pon Lis 06, 2017 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może na początek spróbuj ją przekonać do psychoterapii online https://psychomedic.online/ ? Moim zdaniem to dobre rozwiązanie dla osób, które nigdy wcześniej nie umawiały się na wizytę z psychologiem. U siebie w domu łatwiej jej będzie porozmawiać o swoich problemach.
Powrót do góry
Wariatka90
Roślina pospolita

PostWysłany: Wto Lis 07, 2017 08:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami różne zaburzenia lękowe i depresja mają podłoże neurologiczne. Może powinnaś zgłosić się do jakiegoś specjalisty. Jeśli chodzi o rejon Warszawy to bardzo dobry neurolog przyjmuje w gabinecie neurologicznym na ul.Widok 10. Dr Piotr Ślifirczyk specjalizuje się w leczeniu nerwic, zaburzeń lękowych, migren, zaburzeń pamięci itp. Myślę, że powinien Ci pomóc Wink
Powrót do góry
Woreq
Roślina uprawna rzadka

PostWysłany: Nie Lis 12, 2017 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyczyn może być wiele. Zamiast iść do psychiatry lepiej na początek skonsultować się z psychoterapeuta Warszawa Centrum . Ja chodziłem na psychoterapię do Gabinetu Bez Iluzji. Spotkania prowadzi Pani Ewa Tyka. To naprawde doświadczona terapeutka. Przy niej czułem się "swojsko", nie odczuwałem dystansu, dyskomfortu. Spotkania bardzo mi pomogły, dziś jestem zupełnie innym człowiekiem.
Powrót do góry
Katiuszkaa
Większy chwast

PostWysłany: Pon Lis 13, 2017 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej wyślij ją z tym do lekarza...
Powrót do góry
paperlion
Roślina lecznicza

PostWysłany: Pon Lis 27, 2017 01:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym rozwiązaniem chyba będzie konsultacja z psychologiem, zobacz sobie na https://szukamterapeuty.pl/wyszukaj/krakow/depresja-lub-obnizony-nastroj gdzie w pobliżu masz dobrego terapeutę. Terapia to na prawdę skuteczna metoda leczenia, warto skorzystać Smile
Powrót do góry
Ailis
Roślina zagrożona

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Depresja to nie oznaka słabości! To znak, że zbyt długo była dla siebie surowa i nie chciała okazywać słabości. Nie można zawsze być tym silnym, który sobie sam poradzi i nie potrzebuje od nikogo pomocy. Stan psychiczny jednak ma spory wpływ na wygląd sami poczytajcie http://www.boolvar.pl/stan-psychiczny-a-wyglad-zewnetrzny-ryzyko-i-niebezpieczenstwo/
Powrót do góry
Botaniczka
Mniejszy chwast

PostWysłany: Wto Maj 08, 2018 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Depresje trzeba leczyć, bo nieleczona może doprowadzić do poważnych skutków. Warto skorzystać z usług dobrego psychologa, a najlepiej wybrać kogoś z rankingu > https://ranking.abczdrowie.pl/s/psycholog Zaznaczyć lokalizację i odnaleźć odpowiadającego nam specjalisty. Nie jest to nic trudnego, a myślę, że jest to tez najszybszy sposób na znalezienie lekarza.
Powrót do góry
niezapominajka
Chwast

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja proponuję udać się tu Prywatny ośrodek uzależnień
Don-Rehab położony jest na mazurach, piekna przyroda i zdrowy klimat. W tym ośrodku otrzyma się odpowiednią diagnozę, dobrane leki i terapie grupową lub indywidualną. Takie oderwanie sie od spraw codziennych przy leczeniu depresji jest wskazane. Terapia trwa 8 tygodni. To jedyna szansa na całkowity powrót do zdrowia.
Powrót do góry
Padoas
Chwast

PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mogę niestety w tym temacie pomóc... Nie jest to moja dziedzina wiedzy.
Inatka93
Roślina pospolita

PostWysłany: Sro Cze 20, 2018 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, że depresję trzeba leczyć, są małe szanse, że człowiek samodzielnie się jej przeciwstawi. Tak samo jest z takimi nerwicami https://terapiacentrum.pl/nerwice, niestety nie da się samodzielnie kontrolować wszystkich objawów. Rozmowa z psychologiem, albo lekarstwa są nieodzowne.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Cze 20, 2018 12:33    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: