Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna FORUM BOTANICZNE
Dla tych, którzy lubią zielone

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie kupujecie ubrania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Modrader
Większy chwast

PostWysłany: Sro Maj 31, 2017 07:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeważnie w lumpeksach - można nierzadko dorwać nówki za jakieś grosze. Czasy się zmieniają i teraz to już nie jest wstyd tylko wręcz "moda" Very Happy.
Reklama

Wysłany: Sro Maj 31, 2017 07:37    Temat postu:

Powrót do góry
mpire
Roślina chroniona

PostWysłany: Wto Lip 04, 2017 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubrania kupuje głównie w sklepach z odzieżą używaną (z wyłączeniem butów, gdyż te kupuję na http://wolpol.com/). Nie lubię chodzić po galeriach...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ailis
Roślina chroniona

PostWysłany: Czw Gru 07, 2017 09:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najczęściej przez internet kupuję ale ostatnio mam wrażenie że sporo wydaję na ciuchy :O Tez tak dużo wydajecie pieniędzy ? Macie sposoby na to by mniej wydawać ? Bo ja już szukam rozwiązań i czytam jak można oszczędzać- http://www.kapitalka.pl/oszczedzanie-na-zakupach-jak-wydawac-mniej-w-sklepie/ bo jeszcze trochę a będę ponad połowe pensji wydawać na ciuszki.
Powrót do góry
paperlion
Roślina rzadka

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubrania to na prawdę różnie, bo czasami w galeriach handlowych, czasami zamawiam przez internet. No różnie. Ale na necie mam taki sprawdzony Butik nonchalant i tam kupuje dodatki zawsze, typu skarpetki, portfele, poszetki itd.
Powrót do góry
ala.alicja.kania
Roślina uprawna rzadka

PostWysłany: Sro Gru 27, 2017 12:45    Temat postu: Stylizacja zaczyna sie od bielizny. Odpowiedz z cytatem

Ostatnio kupiłam sobie wystrzałową sukienkę na sylwestra.
Mówię wam super, mój partner był oczarowany.
Miałam tylko jeden problem. DUŻY DEKOLT. Zaczęła się gonitwa za dobrze wyprofilowanym stanikiem. Nie było łatwo znaleźć biustonosz w rozmiarze 75 F. Mówię wam katorga!!! Znajoma poleciła mi biustonosz gaia typu bardotka, leży idealnie i jest prawie niewidoczny. Jeśli i wy macie problem ze znalezieniem bielizny to serdecznie polecam dostępnych jest
więcej ciekawych modeli na ich stronie internetowej. Wiem, że i wy będziecie zadowolone! SmileSmile

Aaaa... zapomniałabym! Wystrzałowej zabawy sylwestrowej dla wszystkich!
JustKid
Większy chwast

PostWysłany: Pon Mar 12, 2018 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupuje często dzieciom ubranka Wink Ostatnio np kupiłam star wars ubrania dla dzieci w sklepie KidsHits i jestem bardzo zadowolona. Syn też Wink
Powrót do góry
Arkadiusz1
Roślina lecznicza

PostWysłany: Sro Mar 21, 2018 09:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zazwyczaj kupuję w internecie, bo to się po prostu najbardziej opłaca. Osobiście uważam, że zamiast biegać po sklepach, lepiej usiąść na chwilę przed komputerem i wybrać taką odzież, która się Wam spodoba. Wystarczy sprawdzić w Furgonetce dpd cennik, by przekonać się, dlaczego coraz więcej osób wybiera właśnie tę formę zakupów.
Powrót do góry
jjusti18
Roślina zagrożona

PostWysłany: Pią Mar 23, 2018 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A bieliznę gdzie kupujecie? Macie jakiś swój ulubiony sklep? Ja właśnie od znajomej słyszałam, że warto zajrzeć do sklepu internetowego Gaia.com.pl. Może ktoś z Was już o nim słyszał? Słyszałam, że można tam dostać biustonosze nawet w duży rozmiarach i to takie, które są naprawdę ładne w ciekawym wzornictwie i kolorach. To naprawdę super Smile, bo sama ja wiem ile trzeba się naszukać żeby znaleźć stanik, który naprawdę fajnie wygląda.
Powrót do góry
Robet
Większy chwast

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2018 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubrania, oraz inne rzeczy kupuję w sprawdzonych sklepach online. Często zamawiam coś zwłaszcza w sklepach wielobranżowych, gdzie mam wszystko pod ręką. Jednym z takich sklepów jest np. https://salekiller.pl/ , który cenię sobie z względu na bogaty, różnorodny asortyment, oraz niskie ceny produktów.
Powrót do góry
Praker
Większy chwast

PostWysłany: Pon Maj 07, 2018 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprócz ubrań przez internet zamawiam też różne rzeczy w sklepach motoryzacyjnych i zoologicznych. Ostatnio kupiłem mojemu psu specjalną obrożę przeciwpchelną - https://www.naszezoo.pl/pl/p/Bayer-Foresto-obroza-dla-psa-powyzej-8-kg-dlugosc-70-cm-/5773 która zapewnia skuteczną ochronę przed pasożytami jakimi są pchły. Zawsze staram się jak najlepiej dbać o swojego pupila. W sklepach zoologicznych online znajduję wszystko co jest potrzebne dla właściwej pielęgnacji psa.
Powrót do góry
Botaniczka
Roślina uprawna pospolita

PostWysłany: Pią Maj 18, 2018 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo dużo ubrań zamawiam od jakiegoś czasu. Taka forma zakupów jest dla mnie wygodniejsza i jakoś udało mi się zaoszczędzić też nieco pieniędzy. Właśnie planuję zakupy na lato i chyba skorzystam z oferty Born2Be > https://born2be.pl/ ponieważ tam wybór jest tak duży, że nie ma opcji aby nie znaleźć czegoś dla siebie. Jednak jestem nadal ciekawa co wy sądzicie o tym sklepie ? A może ktoś z was robił już tam zakupy i powie czy warto tam zamawiać ubrania dla całej rodziny ?
Powrót do góry
Margret
Większy chwast

PostWysłany: Sro Cze 06, 2018 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupuję ubrania przeważnie w sklepach z moimi ulubionymi markami np. Pinko. Często skłaniam się ku zakupom online, ponieważ w sklepach stacjonarnych nie mogę często znaleźć odzieży tej marki, oraz innych.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Cze 06, 2018 12:36    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do: