Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna FORUM BOTANICZNE
Dla tych, którzy lubią zielone

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

franczyzna plusy i minusy
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pawel33
Mniejszy chwast

PostWysłany: Pon Sie 14, 2017 12:58    Temat postu: franczyzna plusy i minusy Odpowiedz z cytatem

Franczyza jest jednym ze sposobów na własny biznes pod rozpoznawalnym szyldem. To sprawdzona przez wielu droga do wysokiego zysku, ale musimy pamiętać o tym, że stanie się franczyzobiorcą nie oznacza, że jesteśmy skazani na mnóstwo pieniędzy i sukces. Jak działa franczyza / franchise? można doczytać na blogu, polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Sie 14, 2017 12:58    Temat postu:

Powrót do góry
pipiLandstrom
Większy chwast

PostWysłany: Pon Sie 14, 2017 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy taki własny biznes pod takim rozpoznawalnym szyldem to nie jest zwyczajnie rzecz biorąc pójście na łatwiznę... ? Tak to właśnie widzę...
opiekunnestbank
Większy chwast

PostWysłany: Wto Sie 29, 2017 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowni Państwo, osoby zainteresowane otwarciem placówki partnerskiej banku zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Banku. Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
Powrót do góry
jjusti18
Roślina chroniona

PostWysłany: Sro Paź 11, 2017 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zachęcam do przyjazdu na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017. Jest ciekawy program i będą specjalni goście m.in. Günter Verheugen . Naprawdę warto...
Powrót do góry
Inatka93
Roślina zagrożona

PostWysłany: Sro Paź 18, 2017 00:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wink
Powrót do góry
Wariatka90
Storczyk

PostWysłany: Sro Paź 18, 2017 08:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często prowadząc taką firmę mamy do czynienia z zarządzaniem zespołem ludzi. Może nam to znacznie ułatwić aplikacja Xapp, która służy głównie do optymalizacji czasu pracy i kontroli pracowników, którzy pracują w terenie. Dzięki niej jesteśmy też w ciągłym kontakcie z osobami, które zatrudniamy, możemy przydzielać im zadania oraz otrzymywać raporty z ich pracy. Bardzo fajne, wygodne rozwiązanie, polecam Wink
Powrót do góry
Ailis
Storczyk

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka. Mój brat ma włąsną firmę i ja tam sobie pracuję Smile tylko nie wiem co zrobić. Pracuje tam chłopak czuć od niego że jest na kacu. Widzę że go to męczy a do pracy musi chodzić on jeden pracuje a rodzinę trzeba utrzymać. Zastanawiam się nie raz jak on daje rade tak pracować. I pomyślałam że podrzucę mu jakoś ten artykuł- http://www.pou.pl/jak-przetrwac-w-pracy-na-kacu/ myślicie że warto ? Czy dac sobie spokój. ?
Powrót do góry
Azalia12
Roślina rzadka

PostWysłany: Czw Gru 07, 2017 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam z doświadczenia, że na pewno prowadzenie firmy nie jest aż tak przyjemne, jak mogłoby się wydawać. W związku z czym nawet zaczęłam się zastanawiać, czy nie podjąć się pracy w charakterze opiekunki z http://poloniacare24.pl/ . Można tutaj bowiem liczyć na bardzo fajne warunki pracy, jak i atrakcyjne wynagrodzenie, a przy tym stres na pewno jest dużo mniejszy.
Powrót do góry
Olga9666
Roślina pospolita

PostWysłany: Pią Gru 08, 2017 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Franczyza to moim zdaniem świetne rozwiązanie dla początkujących biznesmenów. Nie każdy od początku wie dokładnie jak przeprowadzić wszystkie formalności i w jaki sposób reklamować swoją firmę. A tutaj dostajemy gotową, znaną markę, ale pracujemy na siebie.
Powrót do góry
zyciazycia
Chwast

PostWysłany: Nie Gru 10, 2017 00:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, nie znam takiego pojęcia jak franczyzna...
Powrót do góry
jjusti18
Roślina chroniona

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiecie może jak wygląda kwestia przeniesienia majątkowych praw autorskich? Znalazłam na ten temat taki artykuł http://www.fasingenergia.pl/przeniesienie-majatkowych-praw-autorskich-jak-to-zrobic/, ale chciałabym jeszcze poznać waszą wiedzę i doświadczenie w tym kierunku.
Powrót do góry
Brayank9
Roślina lecznicza

PostWysłany: Wto Sty 16, 2018 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to jednak jestem za założeniem firmy na własną rękę, jest to dużo większa swoboda i wszystkie zyski idą do waszej kieszeni Wink Ja zastanawiam się teraz nad swoją piekarnią. Wolę wziąc kredyt na sprzęt od http://savpol.pl i remont lokalu niż iść do firmy franczyzowej
Powrót do góry
Inatka93
Roślina zagrożona

PostWysłany: Sro Mar 21, 2018 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troszeczkę się znam na franczyzie i wiem mniej więcej kto w naszym mieście z niej korzysta. Mam ogólne pojęcie o takiej formie zakładania własnego biznesu i sama bym z niej skorzystała, jeśli trafiłaby się dobra okazja. To interesujący sposób na pominięcie niektórych opłat. Myślę też nad rozwinięciem przedsiębiorstwa , ale zobaczymy jak to się rozwinie. Póki co rozeznaję się także w Branży IT, między innymi dzięki takim artykułom http://www.mojanowapraca.pl/2018/03/w-czym-pomaga-system-sap/ . Będę przygotowana na każdą ewentualność, kiedy przyjdzie mi wystartować.
Powrót do góry
Izydor443
Większy chwast

PostWysłany: Nie Mar 25, 2018 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukujecie firmy, która wynajmie Wam agregaty prądotwórcze? Polecam http://agregatypradotworcze.com.pl/pl/ , ponieważ osobiście korzystałem z ich usług. Jakość sprzętu jest naprawdę świetna.
Powrót do góry
Słodkaaa
Storczyk

PostWysłany: Sob Kwi 28, 2018 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja długo myślałam nad tym co chciałabym robić itd. Ponieważ mam malutkie dzieci na razie nie chciałabym ruszać się z domu, tym samym nie chce nic nie robić... Dlatego postawiłam wszystko na jedną kartę i stwierdziłam, że otwieram e-sklep. Mam więc tak przy okazji do was pytanie, bo jestem w takich tematach zielona. Czy taki kanał płatności https://www.cashbill.pl/platnosci/przelewy-tradycyjne powinnam uruchomić czy wybrać coś innego?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Kwi 28, 2018 12:32    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: