Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna FORUM BOTANICZNE
Dla tych, którzy lubią zielone

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

budowa domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ivona
Roślina pospolita

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniuszek napisał:
Zawsze marzyłam o takiej góralskiej chacie, jak z filmu Nigdy w Życiu Smile
Niestety mieszkam w mieście i dopiero niedawno było mnie stać na kupno mieszkania Oferta była na tyle korzystna, że daleko od centrum i smogu.

haha to tak jak ja ale od razu wiedziałam że taki dom się u mnie nie sprawdzi bo potrzebuję mieszkania w miarę blisko centrum miasta albo przynajmniej z dobrym dojazdem jak np Nowe Miasto Różanka we Wrocławiu, tam powinnaś kupić mieszkanie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Mar 13, 2018 13:18    Temat postu:

Powrót do góry
roksanaszczep
Roślina uprawna rzadka

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 07:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy budowie mieszkania czy domu, warto od razu zaopatrzyć się w agregat prądotwórczy. Dzięki takiemu rozwiązaniu brak prądu nie będzie dla nas problemem. Coraz to więcej domów jest zaopatrzonych w tego rodzaju sprzęt.
Powrót do góry
Bernard44
Większy chwast

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie kupić jakiś materac to polecam najpierw wejść sobie na https://heveamaterace.pl/ i poczytać o nich. Uważam, że nie jednej osobie ułatwi to wybór materaca. Mi to bardzo ułatwiło wybór, więc na pewno też Wam to pomoże.
Powrót do góry
Majster
Większy chwast

PostWysłany: Pon Mar 19, 2018 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa domu to na pewno nie jest prosta sprawa. Ja też teraz stoję przed wieloma dylematami. Jaką elewację polecacie? słyszałem, że elewacje kamienne potrafią być ciekawe i nie takie trudne w montażu
bakerdonald
Roślina pospolita

PostWysłany: Sro Mar 21, 2018 08:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a myślałeś nad zastosowaniem jakiś nowoczesnych systemów w domu? Na tej stronie można się o nich więcej dowiedzieć https://dom-inteligentny.pl/Systemy. U mnie w domu zamontowałem coś takiego i jestem bardzo zadowolony.
Powrót do góry
Kaja88
Roślina uprawna pospolita

PostWysłany: Pon Mar 26, 2018 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam pytanie w sprawie wykończenia domu. Zastanawiamy się właśnie czy montować w ogóle rolety na parterze. Zawsze nie podobało mi się to, że one zasłaniają widok. Dlatego zaczęłam się zastanawiać nad markizami. Poza tym oferta markiza kasetowych od firmy Perfecta wygląda ciekawie. Czy ktoś z Was może ma je u siebie w domu i jest w stanie coś więcej powiedzieć o tym jak się sprawdzają.
Powrót do góry
heniutek
Roślina uprawna rzadka

PostWysłany: Wto Mar 27, 2018 08:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wiele lat marzyłem o budowie domku, ale wiecie co? W końcu odpuściłem... Tyle się słyszy, że taka budowa domku potrafi rozwalić małżeństwo, że generuje bardzo dużo problemów i pochłania ogromne ilości pieniędzy, że w końcu zacząłem przeglądać wrocław mieszkania deweloper i chyba znalazłem swoje wymarzone gniazdko.. Ktoś z Was też zrezygnował z domku na rzecz mieszkania?
Powrót do góry
serpin
Większy chwast

PostWysłany: Wto Mar 27, 2018 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to odlegla robota
czarownica11
Większy chwast

PostWysłany: Wto Mar 27, 2018 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolałam nie budować domu a kupić już gotowy. Oszczędziło mi to wiele nerwów i zachodu, a wybór domów w ogłoszeniach na stronie https://homefree.eu/pl/cat/nieruchomo-ci-1 jest ogromny, także nawet ciężko było się ostatecznie zdecydować.
Powrót do góry
Kaja88

PostWysłany: Sob Mar 31, 2018 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie też zawsze marzył się dom i mam nadzieję, że w przyszłości będę go mieć. Na razie niestety nie mogliśmy sobie za bardzo pozwolić na taką inwestycję, dlatego zdecydowaliśmy się na mieszkania Wrocław. Ale mam nadzieję, że za jakiś czas wrócimy do tematu własnego domu.
Powrót do góry
Woreq
Roślina uprawna rzadka

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2018 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm a nie prosciej kupic wlasnie dom gotowy, niz budowac samemu od nowa? Jest masa firm czy biur, ktore maja w swojej ofercie wlasnie domy czy dzialki, mieszkania na sprzedaz. Biuro nieruchomosci123 opinie ma bardzo dobre - w internecie mozna bez problemu znalezc zadowolonych klientow, ktorzy nabyli od nich wlasnie juz domy np z rynku wtornego.
Powrót do góry
puncjuszPilat

PostWysłany: Pią Maj 25, 2018 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie budowa domu przerażała, tutaj https://askdom.pl/sprzedaz/domy/bialystok z żoną trafiliśmy na fajną ofertę domu na obrzeżach Białegostoku, jeśliśmy bardzo zadowoleni z domu oraz obsługi biura Very Happy polecam
Powrót do góry
kwiatkowska90

PostWysłany: Pon Maj 28, 2018 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaką elewację polecacie? Ja niestety nie mam zbyt dużego doświadczenia w tym temacie, dlatego chętnie poznam wasze rady. Słyszałam co prawda, że świetny jest piaskowiec od producenta http://piasmar.com/ . To prawda?
Powrót do góry
Słodkaaa

PostWysłany: Wto Cze 05, 2018 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zaś w trakcie budowy i niedługo fachowcy zajmą się za wszelkie instalacje w domu. Jestem przerażona tym faktem, ponieważ muszę nakupować niektórych elementów, a zostałam z tym sama. Może mi pomożecie? Słyszałam coś o firmie good work, ale nie jestem pewna czy to właśnie oni zajmują się produkcją zamocowań instalacyjnych oraz asortymentu związanego z branżą sanitarną? Jak tak, to czy faktycznie mają dobrej jakości produkty?
Powrót do góry
agawosia
Mniejszy chwast

PostWysłany: Nie Cze 10, 2018 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z Was po budowie domu przeprowadzał pomiary elektryczne w celu sprawdzenia instalacji? Zastanawiam się nad taką opcją, bo podobno można w ten sposób wychwycić wszelkiego rodzaju niedoróbki, które mogą być przyczyną awarii. Znajomi korzystali z usług profesjonalnej firmy i chyba pójdę w tej kwestii w ich ślady.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Cze 10, 2018 19:18    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: