Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna FORUM BOTANICZNE
Dla tych, którzy lubią zielone

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pomysły na ogród
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Pytania i odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kejti
Roślina pospolita

PostWysłany: Czw Paź 04, 2018 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na sztuczne skały? Wiem, że jest to dość ekstrawaganckie rozwiązanie ale poważnie się nad nim zastanawiam. Zależy mi na tym, aby mój ogród wyglądał zupełnie inaczej niż ogrody sąsiadów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Paź 04, 2018 09:51    Temat postu:

Powrót do góry
Słodkaaa
Roślina chroniona

PostWysłany: Pon Paź 08, 2018 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja ciocia uwielbia różnego rodzaju kwiaty. Ostatnio poprosiła mnie, żebym kupiła jej parę cebulek tulipanów. Postanowiłam, że pojadę do niej i złożymy zamówienie przez internet w sklepie, który ostatnio znalazłam cebulki-kwiatowe.pl (link) i dzięki temu ciocia wybierze te, które jej się podobają za jeszcze lepszą cenę.
Powrót do góry
Aneta_Ko_
Większy chwast

PostWysłany: Pon Paź 08, 2018 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jako architekt krajobrazu pomysły czerpałam zawsze z głowy, dopasowując je do danego miejsca otoczenia. Obecnie jednak jest wiele, chociażby programów o ogrodach, z których można się zainspirować.
kejti
Roślina pospolita

PostWysłany: Wto Paź 09, 2018 09:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez poluje teraz na jakies ładne meble ogrodowe. Zastanawiam sie jaki zestaw bedzie najbardziej pasował do mojego ogrodu. Spodobało mi sie coś takiego https://ogrodolandia.pl/zestaw-alloro-palma , sadzicie że to dobry pomysł?
Powrót do góry
jjusti18
Roślina chroniona

PostWysłany: Pią Paź 19, 2018 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy siatki na krety oferowane przez euroogrod.com.pl link są dobrej jakości ? Szukam czegoś do zwalczania kretów, ponieważ spodobało im się ostatnio w moim ogrodzie i zauważyłam już kilka kopców. Jak tak dalej pójdzie przekopią mi cały ogród.
Powrót do góry
Niko33
Roślina uprawna pospolita

PostWysłany: Sob Paź 20, 2018 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybyście w okresie jesieni chcieli naprawić swoje sprzęty aby były gotowe na wiosnę, to możecie zajrzeć do sklepu internetowego https://skladczesci.pl/Czesci_do_kosy Mnie udało się tam kupić wszystko to co potrzebowałem i niebawem przystępuję do naprawy.
Powrót do góry
moniq08

PostWysłany: Sro Lis 21, 2018 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to na razie skupiam się na tarasie, wybierając meble i doniczki na niego. Jednak później od razu zabieram się za roślinność w ogrodzie. Myślę nad doniczkami od https://sklepogrodniczyolza.pl/pl/ Mają oni tanie i praktyczne donice plastikowe, a i także wiele innych akcesoriów ogrodniczych
Powrót do góry
mooner
Chwast

PostWysłany: Czw Lis 22, 2018 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam na działce podzieloną sekcję na kwiaty, warzywa i owoce. Jednak nie udałoby mi się tego dokonać, gdyby nie pomoc specjalistów od ogrodów z Kielc: http://www.gardenfactory.pl/, którym jestem wdzięczny za tak dokładną realizację zlecenia. Jestem pewien, że sam nie wymyśliłbym tylu fajnych rozwiązań, które pozwoliły na wygospodarowanie miejsca na podzielenie roślin wg gatunku.
Powrót do góry
kulka
Roślina zagrożona

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukasz pomysłów odnośnie ogrodu to polecam Ci sie zainteresować ofertami na tej stronie Dzieki małej architekturze miejskiej będziesz w stanie znaleźć wiele ciekawych ofert odnośnie ogrodu, takie dodatki bardzo pasują do ogrodów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
forama
Storczyk

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z mężem postanowiliśmy że chcemy mieć ogród zimowy. Widzieliście kiedyś coś takiego ? To robi na prawdę duże wrażenie i odkąd zobaczyłam to u sąsiadów od tego momentu o tym marzę. Zastanawiamy się również nad przesłoną aby ograniczyć naświtlenie pomieszczenia http://www.grako.pl/pl/przeslony-ogrodow-zimowych co myślicie o tej ofercie ?
Powrót do góry
welo1
Większy chwast

PostWysłany: Wto Gru 04, 2018 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz ciekawych pomysłów na ogród i rośliny do niego to powinieneś w pierwszej kolejności zbadać glebę jaką masz w ogrodzie. To pozwoli zapewnić tym roślinom optymalne warunki do wzrostu, dzięki temu będą one cieszyły właścicieli ogrodu przez długi czas. Przed posadzeniem roślin koniecznie warto poczytać informację o ich wymaganiach w internecie https://cudowny-ogrod.blogspot.com/
Powrót do góry
kulka
Roślina zagrożona

PostWysłany: Nie Gru 09, 2018 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo dużo Ciekawych pomysłów na ogród widziałam na necie, zainspirowałam sie jednym z bardzo ciekawym oświetleniem. Planuje również zamontować u siebie. Znalazłam na tej stronie https://www.progrower.eu/ Bardzo fajnego producenta który ma bardzo ciekawe oferty. Mam nadzieję że uda mi się zrobić tutaj zakupy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
karin

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamiast wspomnianych przez kogoś sztucznych kamieni wybrałabym raczej kamienie naturalne. Są składy kamienia jak np. tu https://podolski-kruszywa.pl/, gdzie można różnego rodzaju kamienie dostać. Zróżnicowane zarówno jeśli chodzi o wielkość, jak i fakturę czy kolorystykę.
Powrót do góry
rat5
Większy chwast

PostWysłany: Wto Gru 25, 2018 12:18    Temat postu: Ogród Odpowiedz z cytatem

Z różnych stron, blogów oraz forów Wink na jednym z nich trafiłam na ich sklep internetowy - sklepmonagro.pl i naprawdę się sprawdziło. Od tego tej wiosny, nie mam już problemów z mrówkami Smile
Powrót do góry
mpire
Storczyk

PostWysłany: Pią Sty 04, 2019 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w tym roku jest pomysł na pergole warszawa w ogrodzie. Te nowoczesne wyglądają bardzo ładnie i można w ogrodzie stworzyć sobie jakiś fajny kącik, aby usiąść na spokojnie i cieszyć się piękną pogodą. To zawsze najbardziej lubię wiosną i latem.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Sty 04, 2019 22:23    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Pytania i odpowiedzi Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do: