Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna FORUM BOTANICZNE
Dla tych, którzy lubią zielone

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Własny gabinet kosmetyczny.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jjusti18
Roślina chroniona

PostWysłany: Sob Mar 24, 2018 16:43    Temat postu: Własny gabinet kosmetyczny. Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich,
właśnie postawiłam wszystko na jedną kartę i otwieram swój salon kosmetyczny. Chciałabym, żeby wyglądał jak najbardziej profesjonalny, bo planuje w nim świadczyć rozmaite i na wysokim poziomie usługi. Zastanawiam się, gdzie mogłabym kupić elektryczne fotele kosmetyczne? Może mi ktoś podpowie, jak jest tutaj ktoś z branży? Może powinnam rozglądnąć się hurtowni Cosmed24? Coś znajomy mi o niej wspominał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Mar 24, 2018 16:43    Temat postu:

Powrót do góry
Wariatka90
Storczyk

PostWysłany: Sob Lis 10, 2018 09:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tymi fotelami to Ci nie pomogę, ale mogę dać Ci inną radę - jeśli naprawdę zależy Ci na dobrym funkcjonowaniu Twojego salonu kosmetycznego, to pomyśl o tym, aby wprowadzić w nim różne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Kobiety w ostatnim czasie oszalały wręcz na ich punkcie. Na stronie https://szkolenia-meddiamonds.pl/mezotrapia-iglowa-szkolenie/ możesz sobie poczytać o mezoterapii igłowej, która bije rekordy popularności. Taki kurs jest organizowany przez firmę z Warszawy, Meddiamonds. Sadzę, że warto go sobie zrobić Smile
Powrót do góry
okinakis
Roślina lecznicza

PostWysłany: Pią Sty 18, 2019 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jest to świetny pomysł na biznes. Jeżeli lubicie to robić to nie ma co się zastanawiać. Zadbajcie na pewno też o profesjonalne wyopsażenie do takiego miejsce. W firmie https://kazaro.pl mozecie we wszystko co bedzie wam niezbędne się zaopatrzyć.
Powrót do góry
olaf4
Większy chwast

PostWysłany: Pon Sty 21, 2019 07:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzenie własnego gabinetu kosmetycznego na pewno jest bardzo trudne.Nie każdy potrafi prowadzić dobrze gabinetu kosmetycznego.
Reklama

Wysłany: Pon Sty 21, 2019 07:59    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: