Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna FORUM BOTANICZNE
Dla tych, którzy lubią zielone

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prezent na 30 rocznicę ślubu rodziców

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
degca1976
Chwast

PostWysłany: Wto Sty 31, 2017 12:24    Temat postu: Prezent na 30 rocznicę ślubu rodziców Odpowiedz z cytatem

Tak jak w temacie, rodzice w lipcu będą mieli 30 rocznicę ślubu, chciałabym aby był to dzień dla nich wyjątkowy, myślałam o zwołaniu wszystkich dzieci (jest nas 5) o małym przyjęciu, tort, szampan itd. Ale też chciałabym im zrobić jakąś miłą niespodziankę i tu problem. Nie mam pojęcia co im kupić, myślałam o albumie ze zdjęciami rodziców, wszystkich dzieci i wnuków, ale co jeszcze, nie chciałabym im kupować nic typu serwis obiadowy na 12 osób proszę wspomóżcie mnie pomysłami
Reklama

Wysłany: Wto Sty 31, 2017 12:24    Temat postu:

Powrót do góry
mpire
Roślina zagrożona

PostWysłany: Pią Mar 31, 2017 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może kupcie jakieś eleganckie ręczniki i wyhaftujcie na nich ich imiona? Myślę, że to może być naprawdę fajny pomysł na prezent. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości, zaopatrz się w nie tu: http://homepalace.pl/pl/c/Joop-reczniki-i-dywaniki/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olektolek
Roślina uprawna pospolita

PostWysłany: Pią Mar 31, 2017 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja moim rodzicom zakupiłam wycieczkę za granicę, zawsze o tym marzyli. Wzięłam oczywiście pożyczkę na credy24. Polecam ten serwis Smile
Powrót do góry
ala.alicja.kania
Roślina uprawna rzadka

PostWysłany: Nie Lut 25, 2018 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie niestety na wycieczki dla moich rodziców nie stać. Ale też zadbałam aby ich 25 rocznica ślubu była wyjątkowa! Przygotowaliśmy im mini przyjecie niespodzianka. Byli bliscy przyjaciele i rodzina nie zabrakło polskiego obiadu i oczywiście tortu, który przyprawił mamię o zawrót głowy. Wybraliśmy tort artystyczny tutaj https://e-torty.pl/kategoria/torty-artystyczne-3D możecie zobaczyć - jedno z takich cudnych słodkości zawitało wtedy u nas. Tort był pyszny, nie za słodki ale za to z dużą ilością owoców i czekolady Smile PYCHA Smile
snowboardzistka
Większy chwast

PostWysłany: Pią Mar 23, 2018 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi rodzice bardzo lubię sporty zimowe. Akurat na nowy sezon postanowiliśmy z rodzeństwem kupić im nowe zestawy ubrań. Wybraliśmy świetne spodnie snowboardowe, kurtki akcesoria. Prezent zrobił ogromne wrażenie na rodzicach, którzy byli zachwyceni Wink
Powrót do góry
Walter222
Większy chwast

PostWysłany: Nie Mar 25, 2018 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potrzebujesz szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych? Polecam firmę https://www.bhpex.pl/giodo/ , która zajmują się takimi rzeczami. Są naprawdę dobrzy w swoim fachu i na pewno będziecie zadowoleni z ich usług.
Powrót do góry
kornelia.klimek.62
Roślina uprawna rzadka

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2018 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okrągła rocznica wymaga wyjątkowego prezentu. Z pewnością jednym z nich jest biżuteria ręcznie robiona. Dla kobiety możesz wybrać np. kolczyki a dla mężczyzny np. spinki.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Kwi 05, 2018 10:12    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: