Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna FORUM BOTANICZNE
Dla tych, którzy lubią zielone

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prezent na 30 rocznicę ślubu rodziców
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
degca1976
Chwast

PostWysłany: Wto Sty 31, 2017 12:24    Temat postu: Prezent na 30 rocznicę ślubu rodziców Odpowiedz z cytatem

Tak jak w temacie, rodzice w lipcu będą mieli 30 rocznicę ślubu, chciałabym aby był to dzień dla nich wyjątkowy, myślałam o zwołaniu wszystkich dzieci (jest nas 5) o małym przyjęciu, tort, szampan itd. Ale też chciałabym im zrobić jakąś miłą niespodziankę i tu problem. Nie mam pojęcia co im kupić, myślałam o albumie ze zdjęciami rodziców, wszystkich dzieci i wnuków, ale co jeszcze, nie chciałabym im kupować nic typu serwis obiadowy na 12 osób proszę wspomóżcie mnie pomysłami
Reklama

Wysłany: Wto Sty 31, 2017 12:24    Temat postu:

Powrót do góry
mpire
Roślina zagrożona

PostWysłany: Pią Mar 31, 2017 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może kupcie jakieś eleganckie ręczniki i wyhaftujcie na nich ich imiona? Myślę, że to może być naprawdę fajny pomysł na prezent. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości, zaopatrz się w nie tu: http://homepalace.pl/pl/c/Joop-reczniki-i-dywaniki/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olektolek
Roślina uprawna pospolita

PostWysłany: Pią Mar 31, 2017 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja moim rodzicom zakupiłam wycieczkę za granicę, zawsze o tym marzyli. Wzięłam oczywiście pożyczkę na credy24. Polecam ten serwis Smile
Powrót do góry
ala.alicja.kania
Roślina uprawna rzadka

PostWysłany: Nie Lut 25, 2018 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie niestety na wycieczki dla moich rodziców nie stać. Ale też zadbałam aby ich 25 rocznica ślubu była wyjątkowa! Przygotowaliśmy im mini przyjecie niespodzianka. Byli bliscy przyjaciele i rodzina nie zabrakło polskiego obiadu i oczywiście tortu, który przyprawił mamię o zawrót głowy. Wybraliśmy tort artystyczny tutaj https://e-torty.pl/kategoria/torty-artystyczne-3D możecie zobaczyć - jedno z takich cudnych słodkości zawitało wtedy u nas. Tort był pyszny, nie za słodki ale za to z dużą ilością owoców i czekolady Smile PYCHA Smile
snowboardzistka
Większy chwast

PostWysłany: Pią Mar 23, 2018 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi rodzice bardzo lubię sporty zimowe. Akurat na nowy sezon postanowiliśmy z rodzeństwem kupić im nowe zestawy ubrań. Wybraliśmy świetne spodnie snowboardowe, kurtki akcesoria. Prezent zrobił ogromne wrażenie na rodzicach, którzy byli zachwyceni Wink
Powrót do góry
Walter222
Większy chwast

PostWysłany: Nie Mar 25, 2018 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potrzebujesz szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych? Polecam firmę https://www.bhpex.pl/giodo/ , która zajmują się takimi rzeczami. Są naprawdę dobrzy w swoim fachu i na pewno będziecie zadowoleni z ich usług.
Powrót do góry
kornelia.klimek.62
Roślina lecznicza

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2018 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okrągła rocznica wymaga wyjątkowego prezentu. Z pewnością jednym z nich jest biżuteria ręcznie robiona. Dla kobiety możesz wybrać np. kolczyki a dla mężczyzny np. spinki.
Powrót do góry
puncjuszPilat
Roślina uprawna rzadka

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej,ja swoim rodzicom zamówiłam nowe obrączki, teraz tata jedną nosi na łańcuszku na szyi, a drugą na palcu, a mama ma dwie, świetny prezent Very Happy tutaj http://siudek.com.pl/obraczki-slubne-krakow/b_tmgm można wybrać ciakawe i dobrej jakości pierścionki
Powrót do góry
Antymami
Większy chwast

PostWysłany: Wto Cze 05, 2018 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to już konkretna data Very Happy Warto może postawić im z tej okazji jakąś romantyczną wycieczkę? Jeżeli wolicie kupić po prostu jakiś prezent - rzecz to zajrzyjcie na stronkę https://hefra.pl Tam możecie zamówić bardzo eleganckie rzeczy ze srebra, w sam raz na taką okazję.
Powrót do góry
Ailis
Roślina zagrożona

PostWysłany: Pią Cze 08, 2018 08:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wspomniałaś o szampanie, fany pomysł tylko warto kupić taki na prawdę dobry a nie wino musujące Wink Szampan możesz zamówić sobie w sklepie online Dom Szampana. Możecie też zrobić im niespodziankę i wykupić jakiś pakiet do SPA, lub jakiś wyjazd weekendowy by mogli sobie tam we dwoje spędzić czas i odpocząć. Myślę że o takiej niespodziance można pomyśleć.
Powrót do góry
kwiatkowska90

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka duża i okrągła rocznica ślubu, to wspaniała okazja ku temu, aby w wyjątkowych okolicznościach uczcić tę uroczystość. Myślę, że tutaj idealnie sprawdziłyby się propozycje ze strony super prezenty . Znajdziecie tam między innymi romantyczną kolację, rejs statkiem, a także wiele innych wyjątkowych i ciekawych propozycji.
Powrót do góry
Wariatka90
Roślina rzadka

PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 08:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi rodzice toż niedługo będą obchodzili swoje święto i zastanawiam się, co im kupić. Chciałabym, aby prezent na rocznicę ślubu był dla nich praktyczny i jakoś ułatwił im codzienne życie. Myślałam o takim odkurzaczu samojezdnym - robocie, bo rodzice często narzekają, że na podłogach w domu szybko zbiera się kurz. Co o tym myślicie?
Powrót do góry
mecenaska2
Roślina pospolita

PostWysłany: Nie Cze 24, 2018 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

30 lat to piękny czas, sama sobie nie wyobrażam, bym mogła dożyć tak pięknego wieku Smile Z swojej strony mogę polecić bilety do teatru https://teatrkomedia.pl/ , następnie jakąś romantyczną kolacje na najwyższym punkcie widokowym w waszym mieście. 30 lat to piękny czas, warto go w cudowny sposób uczcić.
Powrót do góry
harpsycho
Chwast

PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym poszperał jeszcze trochę w Internecie w tym temacie. Sądzę, że to może być naprawdę bardzo dobre rozwiązanie.
majj44ds

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może coś z ubrań? Dzisiaj trafiłem na całkiem ciekawy sklep https://www.sinfashion.pl/ , w którym są aktualnie bardzo interesujące promocje. Wydaje mi się, że jeśli znasz kogoś na prawdę dobrze, to na pewno kupisz i wybierzesz dla niego bardzo dobrze jakąś cześć garderoby, która mu się spodoba!
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Cze 28, 2018 14:26    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: