Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna FORUM BOTANICZNE
Dla tych, którzy lubią zielone

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

tabletki na odchudzanie slimcea
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SaraUnsoll
Większy chwast

PostWysłany: Czw Lut 16, 2017 19:07    Temat postu: tabletki na odchudzanie slimcea Odpowiedz z cytatem

Polecono mi ostatnio tabletki na odchudzanie slimcea. Mam kilka kilogramów do zrucenia i zastanawiam si nad zakupem. Co myślicie o tym preparacie ? pytam tych które stosowały ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Czw Lut 16, 2017 19:07    Temat postu:

Powrót do góry
ivona
Roślina pospolita

PostWysłany: Pon Kwi 24, 2017 07:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest zły ale wydaje mi się że po http://therm-line.com/therm-line-fast schudłam więcej w krótszym czasie. Nie głodziłam się, jadłam normalnie ale przestałam słodzić i nie jadłam żadnych słodyczy w tym czasie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bebzeq
Większy chwast

PostWysłany: Pon Kwi 24, 2017 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda zdrowia na tabletki, lepsza jest dieta
suwaki
Większy chwast

PostWysłany: Pon Kwi 24, 2017 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też tak uważam, po co truć się jakimś świństwem, jak można po prostu zdrowo jesc i cwiczyc. Zdecydowanie to wystarcza, uwierzcie mi
ivona
Roślina pospolita

PostWysłany: Czw Kwi 27, 2017 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a zioła pijecie, zieloną herbatę czy kawę? to właśnie jest w tych tabletkach a nie jakaś chemia, trzeba czytać skład, bo każdy wie od wieków że niektóre takie produkty naturalne podkręcają przemianę materii i spalają tłuszcz!
Powrót do góry
zukrob
Większy chwast

PostWysłany: Wto Maj 16, 2017 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie warto korzystać z takich tabletek, ponieważ są one najczęściej szkodliwe dla naszego organizmu. Najlepiej znaleźć sobie jakąś zróżnicowaną dietę i żyć aktywnie!
Bonka
Roślina uprawna pospolita

PostWysłany: Nie Lip 23, 2017 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam nie jestem zwolenniczka takich rzeczy.. uwazam ze lepiej jest cwiczyc i jesc zdrowo lub ewentualnie wspirac sie czyms naturalnym np blonnikiem. poczytaj sobie o blonniku http://vitispharma.pl/glukomannan-zdrowy-i-naturalny-blonnik on zmniejsza apetyt i latwiej kontrolowac to co sie je
Powrót do góry
Leksykonowy659
Większy chwast

PostWysłany: Pią Lip 28, 2017 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym temacie to akurat najlepszym wyjściem jest udać się do jakiegoś konkretnego specjalisty który wie wszystko na ten temat... Bo wtedy mamy absolutną pewność że nic nam się nie zepsuje ani nic nie skaszanimy Razz. Nie warto wszystkiego robić na własną rękę definitywnie.
Korek
Większy chwast

PostWysłany: Sob Lip 29, 2017 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Genrealnie nie jestem zwolennikiem faszerowania się tabletkami, które maja coś przyśpieszać
Powrót do góry
olektolek

PostWysłany: Pon Lip 31, 2017 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie stosowałem i nie polecam innym stosowania ich. Większość tabletek antykoncepcyjnych zaburza gospodarkę hormonalną a to tylko jeden z wielu skutków ubocznych.

- - -
Czy wiesz gdzie możesz wykonać rtg panoramiczne zębów wrocław? Sprawdź
Powrót do góry
Pistacja
Roślina uprawna rzadka

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2017 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiscie wolalam postawic na dietetyka niz probowac jakis chorych sposobow. Wybralam https://dietqueen.pl/kontakt/ i udalo sie to fajnie Smile
Powrót do góry
Bonka

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duzo o nim slyszalam ale nie probowalam bo biore swoj sprawdzony od lat blonnik. Poczytaj o nim http://vitispharma.pl/aktualnosci-szczegoly/blog/dieta/blonnik-pokarmowy-i-jego-rola-w-organizmie ma super dzialanie, zmniejsza apetyt wiec moja kontrola nad jedzeniem znacznie sie poprawila a to polaczone z cwiczeniami daje kilka kg w dol
Powrót do góry
Jowitka88
Chwast

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja akurat jestem na diecie cateringowej, ktorej wlasciwie nie mozna nazwac dieta a w tej chwili juz sposobem na zycie. bardzo ale to bardzo zalezalo mi wlasnie na "nauczeniu sie" prawidlowego jedzenia, na pozbyciu sie starych nawykow zywieniowych. od pol roku zamawiam catering z macro bios bar i przyznam ze nigdy nie mialam takiego szacunku do produktu jak teraz. dzieki warzywom czy tez owocom ktore sprowadzaja z ekologicznych upraw, nauczylam sie smakowac, probowac i przede wszystkim jesc
Powrót do góry
schaap
Mniejszy chwast

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daj sobie spokój z tymi tabletkami. To sama chemia i koniec końców wyjdziesz na tym gorzej niż np. na jedzeniu słodyczy. Przede wszystkim ćwiczenia i efekty same przyjdą. Ja też potrzebowałem zrzucić swego czasu parę kg i nie miałem przy tym żadnej diety, tylko zachowywałem pewien rozsądek i rezultaty przyszły. Poza tym można łatwo teraz połączyć przyjemne z pożytecznym w kwestiach żywieniowych. Ja np. nie mogłem nigdy oprzeć się naleśnikom, które nie należą do zbyt dietetycznego posiłku. Zawsze najbardziej smakowały mi z dżemem owocowym lub z dodatkiem jagód z cukrem albo truskawek, do czasu jak nie zamówiłem kiedyś z ciekawości masła migdałowego jak to https://www.goonnutrition.pl/pl/c/Maslo-orzechowe-GO-ON/19. Robiłem zamówienie na stronie i brakowało mi kilku PLN zamówienia, żeby mieć darmową przesyłkę, wobec czego dołożyłem to masło. I był to naprawdę dobry pomysł. Szczególnie polecam je osobom ćwiczącym (nie tylko na siłowni), otóż właśnie taki naleśnik z tym masłem daje naprawdę duży zastrzyk energii przed treningiem, poza tym ma też sporo białka i innych potrzebnych składników. Dlatego od czasu gdy przez przypadek wpadłem na pomysł na te przekonskę, to jest to mój ulubiony naleśnik.
Powrót do góry
agawosia
Mniejszy chwast

PostWysłany: Sro Paź 25, 2017 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym sposobem na zrzucenie zbędnych kilogramów jest aktywność fizyczna i odpowiednia dieta. Na początek trzeba zmobilizować się i zmienić swoje stare nawyki. Kluczem do sukcesu jest też systematyczność. W temacie diety można wesprzeć się dodatkowo dobrymi suplementami. Jeśli szukasz sprawdzonego sklepu, to zajrzyj na http://mocnysklep.pl/ który jest na pewno wart twojej uwagi.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Paź 25, 2017 21:36    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: