Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna FORUM BOTANICZNE
Dla tych, którzy lubią zielone

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

organizacja wesel - korzystaliście z pomocy kogoś?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
analyticpun
Większy chwast

PostWysłany: Pią Mar 31, 2017 15:41    Temat postu: organizacja wesel - korzystaliście z pomocy kogoś? Odpowiedz z cytatem

organizacja wesel - korzystaliście z pomocy kogoś?
Reklama

Wysłany: Pią Mar 31, 2017 15:41    Temat postu:

Powrót do góry
Pistacja
Roślina uprawna rzadka

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No my tak Smile w Warszawie taką super firmę Agaya złapaliśmy przez znajomych - http://agaya.eu pomagali nam miesiąc przed weselem wszystko zorganizować i skoordynować. Bez nich to bym sobie chyba nie poradziła i ze stresu tam padła. A tak wszystko dopięte na ostatni guzik. Od winietek, po zabawy dla dzieci i plan dnia nawet !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majka89
Roślina pospolita

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie w organizacji wesele pomagali wyłącznie rodzice i moja świadkowa. Bądź co bądź udało się bardzo dobrze. Jedyny element, jaki bym zmieniła, to obrączki. Dziś postawiłabym najpewniej na ofertę http://www.arlekin.design/obraczki-slubne/ . Biżuteria tej marki jest przede wszystkim bardzo ciekawa pod względem stylistycznym i nawet troszeczkę zazdroszczę przyszłym Pannom Młodym , którym dane będzie noszenie takich obrączek:).
Powrót do góry
addaw2
Większy chwast

PostWysłany: Wto Paź 17, 2017 09:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze nie miałam okazji Very Happy ale może już niedługo. Natomiast wszystkie moje koleżanki same organizowały wszystko i w sumie z tego co mówią to miały przy tym mnóstwo stresu i pracy ale również niesamowitą satysfakcje jak wszystko się udało po ich myśli.
Powrót do góry
milla80493
Większy chwast

PostWysłany: Wto Paź 24, 2017 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno znacznie korzystniej byłoby zebrać więcej informacji z konkretnych źródeł i wtedy samemu podjąć decyzję ? Konkretnych czyli jakiś tematycznych stronek czy coś takiego. Ten wybór będzie w takim wypadku czymś przynajmniej udowodniony a nie tak byle jak bez żadnych informacji :/.
vanessa46229
Większy chwast

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze wszystko robiłam sama i kompletnie nie rozumiem czemu ktoś chciałby tak piękne zajęcie jakim jest organizacja własnego ślubu zostawiać obcym osobom.
oswald13732
Większy chwast

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystałem i do dziś żałuję że nie zrobiliśmy tego wszystkiego sami, satysfakcja byłaby dużo większa Very Happy.
MaryAnn84
Roślina uprawna pospolita

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My sami planujemy całe wesele ale niestety powiem, że teraz jestem trochę przerażona, że coś nie wyjdzie, coś źle zrobimy bądź po prostu nie zdążymy Smile Powoli już czas na szukanie dekoracji do sali weselnej i rozglądam się za nimi w internecie - https://happenings.pl/dekoracje-slubne. Można tam znaleźć znacznie wiecej ciekawych ozdób niż w moich okolicznych sklepach, gdzie praktycznie poza balonami i sztucznymi kwiatami za bardzo nic nie ma...
Powrót do góry
Azalia12
Roślina lecznicza

PostWysłany: Pią Lis 10, 2017 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka, że organizacja wesela to bardzo duże wyzwanie. Na szczęście na naszym rynku usług weselnych, znajdziemy takie firmy jak chociażby http://vivostudio.pl/ , które przygotowują takie materiały jak chociażby film ślubny Kraków i na pewno dzięki nim, przez wiele lat będziemy bardzo miło wspominać ten wyjątkowy moment w naszym życiu.
Powrót do góry
Arkadiusz1
Roślina rzadka

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grunt to mieć stworzoną koncepcję na ten cały dzień. Faktycznie coraz więcej osób decyduje się na ślub w namiocie Dascompany i w sumie mnie to nie dziwi, bo pomysł jest naprawdę dobry. Warto zajrzeć do https://dascompany.com i samemu sprawdzić, jak może wyglądać taka impreza plenerowa. To musi być niesamowite przeżycie.
Powrót do góry
etryna12

PostWysłany: Czw Sty 18, 2018 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My to wszystko juz mielismy ustalone, ale trza było jeszcze girlandy na stół dokupić https://godanparty.pl/ bo bez nich to tak średnio, a po zakupie rewelacja i wszystko już było dopięte na ostatni guzik Smile
Powrót do góry
MaryAnn84

PostWysłany: Pią Lut 23, 2018 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My wesele planujemy sami, ale powiem szczerze, że jest dość ciężko. Najtrudniej było zgrać ze sobą dobrą salę oraz zespół. Teraz już wiem, że warto to zrobić nawet półtora do dwóch lat przed weselem. Tak samo dobry fotograf albo kamerzysta. Jeśli chcemy wynająć kogoś naprawdę dobrego jak ten kamerzysta weselny kraków to również musimy się pospieszyć, bo ich terminy szybko są zajmowane. A ceny są bardzo do siebie zbliżone, więc warto się sprężyć i wynająć kogoś naprawdę dobrego.
Powrót do góry
laborka
Większy chwast

PostWysłany: Sob Lut 24, 2018 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystałam tylko z pomocy kuzynki która dwa lata wcześniej organizowała swoje wesele i ze wszystkim była " na świeżo" Very Happy
Powrót do góry
ala.alicja.kania
Roślina uprawna rzadka

PostWysłany: Nie Lut 25, 2018 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam zapewnioną konsultantkę z restauracji, w której organizmalizmy przyjęcie.
Kobieta była cudowna, urocza i szalona za razem Very Happy Kupiła nas swoim profesjonalizmem, licznymi opowieściami o innych przyjęciach i miała też albumy do zdjęć gdzie miała fotorelację, z każdej imprezy przez siebie zorganizowanej. To robiło piorunujące wrażenie Smile

Nie sadziłam, ze taki album, można wykorzystać do przygotowania księgi "o spełnionych marzeniach" Smile
jjusti18
Roślina chroniona

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my sami organizujemy sobie swoje wesele. Fakt jest przy tym sporo załatwiania, ale z każdej załatwionej sprawy jesteśmy zadowoleni. Wiem, że nasze wesele będzie wyglądało jak z bajki Smile. Teraz tylko muszę się rozejrzeć za dobrym fotografem fotografia-slubna.pl i już będę miała chyba wszystko załatwione. Zostanie tylko wielkie odliczanie Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Lut 27, 2018 20:15    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: