Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna FORUM BOTANICZNE
Dla tych, którzy lubią zielone

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

magazyn

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowak1
Roślina uprawna pospolita

PostWysłany: Wto Kwi 25, 2017 07:52    Temat postu: magazyn Odpowiedz z cytatem

Szukam firmy zajmującej się planowaniem magazynu (Nedcon). Niedawno otworzylismy nowy magazyn i zależałoby mi, żeby jak najlepiej go wykorzystać. Niestety ja się na tym kompletnie nie znam, dlatego szukam kontaktu do profesjonalistów. Jeśli kojarzycie taką firmę, koniecznie napiszcie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Kwi 25, 2017 07:52    Temat postu:

Powrót do góry
Arkadiusz1
Roślina lecznicza

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2017 08:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że myślisz o tym już teraz. Wiele firm wprowadza takie systemy identyfikacji do swoich magazynów, jednak o wiele prościej zrobić to na samym początku, gdzie dopiero wprowadzasz cały asortyment na magazyn. Zajrzyj do http://rfid.zone/co-to-jest-rfid-2/ bo świetnie w tej roli sprawdza się technologia RFID. Powinno Cię to zainteresować Wink
Powrót do góry
Majka89
Roślina pospolita

PostWysłany: Sro Paź 18, 2017 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nie do końca, wiemy, jak urządzić czy też zaplanować magazyn, skorzystanie z pomocy profesjonalistów, na pewno będzie dobrym pomysłem. Nie możemy jednak zapominać o niezbędnym wyposażeniu. W związku z czym bez wątpienia warto zapoznać się z ofertą, jaką posiada producent regałów magazynowych MetalSistem. Znajdziemy w niej takie pozycje jak chociażby: regały półkowe, paletowe czy grawitacyjne. Jednocześnie cechuje je najwyższa jakość wykonania, a przy tym system modułowy pozwala na szybki, bezśrubowy montaż.
Powrót do góry
Ailis
Roślina zagrożona

PostWysłany: Pon Sty 22, 2018 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wczoraj zauważyłam że u mnie w magazynie są szkodniki, nie wiem skąd one tam się wzięły ale trzeba je jak najszybciej wytępić. Szukam sprawdzonej formy która zajmuje się zwalczaniem szkodników, dezynfekcją. Może kogoś polecicie? A może ktoś zna tą firmę i korzystał z ich usług http://inso-tech.com.pl/ .Zależy mi na tym by jak najszybciej pozbyć się szkodników.
Powrót do góry
Koniuszek
Mniejszy chwast

PostWysłany: Pon Lut 26, 2018 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze też jest zastanowić się nad dobrym oprogramowaniem, żeby zwiększyć rentowność firmy. Ze swojej strony polecam https://ax-dynamics.com/pl/microsoft-dynamics-ax
Powrót do góry
jjusti18
Roślina rzadka

PostWysłany: Pią Mar 09, 2018 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie też zauważyłam szkodniki u siebie, a dokładnie prusaki. Czy wiecie może jak wygląda zwalczanie prusaków wrocław? Słyszałam o firmie ABA DDD, którzy usuwają efektywnie takie pasożyty. Z tego co dowiedziałam się firma ma bardzo duże doświadczenie i zna najlepsze metody rozwiązywania problemów z prusakami. Może powinnam się do nich zgłosić co myślicie? A może macie dla mnie jakąś inną propozycję?
Powrót do góry
Wariatka90
Roślina pospolita

PostWysłany: Pią Maj 25, 2018 05:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A macie już wybraną firmę, u której będziecie się zaopatrywać w palety Euro? Bo na magazynie na pewno Wam się przydadzą... Jeśli nie, to polecam zajrzeć do oferty na http://www.tefra.com.pl/palety-euro/. Firma oferuje palety Euro używane (klasy I oraz klasy II), jak i nowe - bez żadnych zanieczyszczeń chemicznych i uszkodzeń, o udźwigu do 1,5 tony, z odpowiednim z certyfikatem IPPC. Oprócz sprzedaży i skupu zajmują się również naprawą uszkodzonych europalet, więc myślę, że warto nawiązać z nimi współpracę Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Maj 25, 2018 05:01    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: