Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna FORUM BOTANICZNE
Dla tych, którzy lubią zielone

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Budowa domu...
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mpire
Roślina chroniona

PostWysłany: Pią Cze 16, 2017 15:57    Temat postu: Budowa domu... Odpowiedz z cytatem

Moim marzeniem jest wybudowanie domu. Czy decydując się na ten krok, warto zainwestować w przeszkloną balustradę: http://www.glassmania.pl/balustrady.html? Czy też nie ma to większego sensu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Cze 16, 2017 15:57    Temat postu:

Powrót do góry
jjusti18
Roślina zagrożona

PostWysłany: Sro Cze 28, 2017 08:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy jak aranżujesz swoje wnętrza. Ja teraz mam dylemat odnośnie ocieplenie domu. Na internecie trafiłam na bardzo interesujące oferty na stronie www.schiedel.pl . Strona ma do zaoferowania energooszczędne systemy kominowe oraz doskonałe systemy wentylacyjne. Planuję skorzystać z ich opcji, ponieważ z tego co zorientowałam się już to jest to profesjonalna firma i mają bardzo dobrej jakości produkty, które są przede wszystkim funkcjonalne oraz bezpieczne.
Powrót do góry
glance
Większy chwast

PostWysłany: Sro Lip 12, 2017 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie bardzo wiem co ma wspólnego ocieplanie domu z systemem kominowym i wentylacyjnym. Nie dziwię się zaoferowania. Oczywiście systemy kominowe i wentylacyjne powinny być z nierdzewki z płaszczem izolacyjnym. Przynajmniej takie założyła u nas firma która zajmowała się montażem kotła gazowego. Brak izolacji spowoduje skraplanie się pary wodnej w odprowadzanych spalinach. Wykonawcę z mojego miasta znalazłam na Oferia.pl - http://oferia.pl/wykonawcy/budowa-remont/remonty-i-wykonczenia/miasto-poznan . Montaż kotła gazowego jest o tyle wymagający ze komputer urządzenia zaraz "zauważy" jakąkolwiek usterkę. U nas za pierwszym razem podwinęła się jedna z uszczelek i cały montaż musieli zacząć od nowa.
Powrót do góry
Popisowy881
Większy chwast

PostWysłany: Sob Lip 15, 2017 08:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo często system kominkowy wpływa w znacznym stopniu na ogólną konstrukcję i może uniemożliwić coś innego :/.
Majka89
Roślina pospolita

PostWysłany: Pon Lis 20, 2017 09:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda. Bądź co bądź jeżeli generalnie chodzi o budowę i wyposażenie domu, musimy tutaj wybrać wiele elementów, w tym także oświetlenie. Osobiście uwielbiam lampy nowoczesne, a także prestiżowe. Dlatego też tak bardzo do gustu przypadły mi produkty marki Cleoni https://studioswiatla.pl/pl/p/Cleoni-Beja-240-1327D2-lampa-wiszaca/35844 . Na pewno w każdym pomieszczeniu, w jakim się pojawią, wprowadzą wyjątkowy klimat:).
Powrót do góry
dingoringo
Chwast

PostWysłany: Czw Lis 23, 2017 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkła mają to do siebie, że potrafią wychłodzić. Warto jest więc podejść do tematu w inny sposób i inwestować w materiały "ciepłe", które będą miały wpływ na generowanie oszczędności.
Wariatka90
Roślina zagrożona

PostWysłany: Pią Lis 24, 2017 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładnie moim zdaniem to wygląda - tak elegancko. Myślę, że doskonale do takich balustrad pasowałyby schody z kamienia naturalnego, na przykład takie, jakie oferuje producent wyrobów kamiennych J.P.Pilch. Może i takie schody do najtańszych nie należą, ale mają one bardzo dużą wytrzymałość, więc jest to inwestycja na lata. Takie kamienne, na przykład granitowe stopnie sprawią, że wnętrze będzie wyglądało jeszcze bardziej elegancko. No i nie musisz się martwić, że schody będą śliskie, ponieważ są one wykonywane ze specjalnych kamiennych płyt o strukturze antypoślizgowej.
Powrót do góry
podeszwix
Większy chwast

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, a jak już wybudujesz dom i będziesz myślał nad zagospodarowaniem poszczególnych pomieszczeń to radzę Ci zastanowić się porządnie nad konkretnym oświetleniem. Na przykład możesz zrobić tak, żeby w salonie postawić na oświetlenie rustykalne, a w biurze na biurku postawić sobie taką lampę jak ta: https://lunares.pl/lampki-na-biurko . Co ty na to, podoba ci się taka opcja?
Powrót do góry
vikav
Roślina uprawna pospolita

PostWysłany: Wto Gru 12, 2017 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zanim zaczniesz planować takie bardziej szczegółowe rozwiązania, pomyśl o odpowiednich drzwiach i oknach. To podstawa w nowo budowanym domu, polecam firmę Kapica okna opole
Powrót do góry
Azalia12
Roślina pospolita

PostWysłany: Wto Gru 12, 2017 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj tak naprawdę jeżeli chodzi o budowę domu, możliwości mamy bardzo wiele. Bądź co bądź sama na pewno chciałabym w swoim postawić na schody i balustrady, dostępne w ofercie firmy Kobamet http://www.kobamet.pl/ . Są one wykonane ze stali nierdzewnej i prezentują się wyjątkowo pięknie:).
Powrót do góry
Elsa
Większy chwast

PostWysłany: Sro Gru 13, 2017 00:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię domy drewniane, w klasycznej formie. Najlepiej jeszcze jakby wyglądały od razu na stare. Nowoczesne konstrukcje kompletnie do mnie nie przemawiają.
niebylomnie
Większy chwast

PostWysłany: Sro Gru 13, 2017 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też, drewniane jakoś do mnie przemawiają
Powrót do góry
kamikaze
Roślina uprawna pospolita

PostWysłany: Sro Gru 13, 2017 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy budowie domu musisz pomyśleć o wielu rzeczach. Nie tylko balustradach, ale też pokryciu dachu, wykończeniu elewacji czy chociażby oknach. Mi najwięcej czasu zabrał wybór tych ostatnich. Analizowałem wiele aspektów. W końcu postawiłem na okna aluminiowe https://www.witraz.eu/aluminium/profile-okienne.html oferowane przez znanego producenta.
Powrót do góry
Pawel33
Mniejszy chwast

PostWysłany: Sro Gru 27, 2017 14:15    Temat postu: Inwestycja w mieszkanie Odpowiedz z cytatem

Osobiście mogę wam pokazać mieszkanie w które ostatnio zainwestowałem swoje pieniądze to mieszkanie w Lublinie od orion.lublin to dopiero niesamowita inwestycja i świetnie mieszkania które postawili, są w tej chwili sprzedaży i można je zakupić.
Powrót do góry
Ailis
Roślina chroniona

PostWysłany: Pią Gru 29, 2017 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zanim wybudujemy dom potrzebny projekt domu. Ja właśnie rozglądam się za gotowym projektem. Przy wyborze projektu domu powinno się kierować wieloma czynnikami, jak to ile mamy pieniędzy, ile osób ma mieszkać i tak dalej. Jak na razie znalazłam ciekawe oferty projektów na stronie https://www.mgprojekt.com.pl/ . Czy ktoś już kiedyś zamawiał u nich projekt ?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Gru 29, 2017 11:33    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do: