Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna FORUM BOTANICZNE
Dla tych, którzy lubią zielone

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prezent dla nastolatki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pistacja
Roślina uprawna rzadka

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 09:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co lubi? Wydaje mi się że takim sprawdzonym prezentem są kosmetyki, może coś do włosów? Nastolatki zawsze bardzo o siebie dbają. Na przykład ta seria Absolut repair lipidium od Lorala podobno bardzo skuteczna jest. A to dobra marka, wydaje mi się że na prezent super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Paź 12, 2017 09:19    Temat postu:

Powrót do góry
Jowitka88
Chwast

PostWysłany: Nie Paź 15, 2017 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co lubi? czym sie interesuje? pewnie jak kazda nastolatka kombinuje z moda? tak jest z moja siostra ;d ostatnio ma parcie na bluzy. szukałam na jej urodziny czego ekstra jakies 2 tygodnie. ostatecznie zamowilam ze stronki karoka bluze absolutnie w jej stylu https://www.karoka.pl/3478-beware-of-pit-bulls-t-shirt-z-dlugim-rekawem-the-mountain-z-psem swietn material no i wzor - robi wrazenie; kolory sa rzeczywiscie tak wyrazne, a wzorow na stronce maja naprawde sporo wiec mozna tez dopasowac do zainteresowan danej osoby
Powrót do góry
Arkadiusz1
Roślina rzadka

PostWysłany: Sro Lis 01, 2017 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej pomyślcie, z czego najbardziej ucieszy się Wasze dziecko. Biorąc pod uwagę takie rzeczy, będziecie w stanie podarować mu najlepszą rzecz. Na pewno warto sprawdzić https://manito.pl/ZABAWKI-c60 bo to dobry pomysł na prezent. Zresztą sami się o tym przekonajcie.
Powrót do góry
margo28
Roślina pospolita

PostWysłany: Czw Sty 25, 2018 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajna bluza? Koszulka? Dziewczyny zdecydowanie lubią się stroić i takich prezentów nigdy nie jest za dużo. Teraz wśród młodych ludzi (ale nie tylko) króluje streetwear. Tutaj https://www.hevenmadeonearth.com/ rzuć okiem. Znajdziesz sporo ubrań w takiej stylistyce. Mimo, że jestem trochę starsza to mi też odpowiadają Very Happy
Powrót do góry
jjusti18
Roślina chroniona

PostWysłany: Sob Lut 24, 2018 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiecie co wam powiem? Zerknijcie sobie na tego bloga https://blog.tagomago.pl . Myślę, że w ten sposób łatwiej będzie wam znaleźć fajne prezenty dla nastolatki i nie tylko. Jakiś czas temu wpadłam na tego bloga i zauważyłam, że można znaleźć tam wiele ciekawy artykułów związanych m.in. z perfumami, makijażem, kosmetykami.
Powrót do góry
ala.alicja.kania
Roślina uprawna rzadka

PostWysłany: Nie Lut 25, 2018 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrząc na dzisiejszą młodzież i na ilość robionych przez nich zdjęć ja bym kupiła album fotograficzny dziewczyna będzie miała gdzie trzymać papierowe kopie Smile I osobiście uważam, ze taki spersonalizowany album fotograficzny można zaadoptować na pamiętnik w nowoczesnym stylu Very Happy
Ailis
Storczyk

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że kosmetyki sprawdzą się idealnie na prezent. Możesz jej kupić fajny żel-krem do twarzy ze śluzem ślimaka. Krem jest świetny bo sama go używam i jestem zadowolona z efektów . Może o takim prezencie pomyśl Smile krem znajdziesz w sklepie kosmetycznym online https://puderek.com.pl/kremy-do-twarzy/6259-mizon-snail-recovery-gel-cream-zel-krem-ze-sluzem-slimaka-45-ml.html mają niższe ceny niż w innych drogeriach.
Powrót do góry
Fotka
Chwast

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja córka ma obecnie 18 lat i jej hobby jest wizaż. Maluje na prawdę przepięknie. Zawsze namawiałam ją, żeby zaczęła robić zdjęcia swoim dziełom i je upubliczniała bo to jej zaowocuje na przyszłość ale niestety zawsze mówiła, że zdjęcia nie oddają jej ciężkiej pracy. To się zmieniło kiedy na urodziny podarowałam jej specjalną lampę. Lampa pierścieniowa do makijażu pomaga jej teraz nie tylko w robieniu zdjęć ale także w nagrywaniu filmików instruktażowych. Przy wyborze prezentu warto posiłkować się tym co jest hobby naszych dzieci, a nie iść na łatwiznę.
Powrót do góry
roksanaszczep
Roślina pospolita

PostWysłany: Pon Mar 19, 2018 08:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajnym pomysłem na prezent mogą być jakieś akcesoria fryzjerskie. Może interesuję się takimi rzeczami, jeśli tak to na pewno jej się spodoba taki prezent.
Powrót do góry
Kostek
Chwast

PostWysłany: Pon Mar 19, 2018 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swojemu synowi parę lat temu kupiłam kostki moyu do układana. To coś w stylu kostek Rubika ale teraz jest o wiele więcej tych modelu. Strasznie się w to wciągnął i teraz potrafi ułożyć skomplikowane kostki w parę sekund. Bierze nawet udział w zawodach. Może waszym dzieciom też się spodoba Wink
Powrót do góry
MaryAnn84
Roślina uprawna pospolita

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2018 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro dziewczyna lubi modę i to ją interesuje najbardziej to może kupić jej coś porządnego jak np. kurtka skórzana - https://dstreet.pl/pol_m_ODZIEZ-DAMSKA_KURTKI_Skorzane-698.html? Z czegoś takiego na pewno się ucieszy bo to marzenie każdej nastolatki. Za moich czasów o taką kurtkę było bardzo ciężko, ale teraz to już nie problem. A na pewno będzie jej się fajnie pokazać wśród znajomych w takiej porządnej kurteczce Smile
Powrót do góry
Karbet
Większy chwast

PostWysłany: Sro Maj 02, 2018 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym postawił na wybór jakichś markowych perfum. W sieci można znaleźć wiele stron i blogów takich jak perfumydlaniej.pl, gdzie znajdują się artykuły poświęcone m.in. wyborze perfum dla osoby w danym wieku. Na rynku znaleźć można wiele marek produkujących perfumy odpowiednie m.in. dla nastolatków.
Powrót do góry
you_and_me
Większy chwast

PostWysłany: Nie Maj 06, 2018 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może jakieś lakiery hybrydowe?
Powrót do góry
karolina kruk
Większy chwast

PostWysłany: Czw Maj 10, 2018 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ile ma lat? Very Happy
Powrót do góry
Wariatka90
Storczyk

PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 09:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobnie jak poprzedniczki uważam, że dobrym prezentem dla nastolatki może być jakiś fajny kosmetyk. Osoby w takim wieku często borykają się z błyszczącą twarzą. Dobrze może się więc sprawdzić na przykład taki puder matujący http://goldenrose.pl/produkty/cera/long-wear-finishing-powder---matujacy-puder-transparentny---golden-rose.html. Jest lekki i nie zapycha porów, więc moim zdaniem idealnie nadaje się do młodej cery Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Cze 21, 2018 09:36    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: