Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna FORUM BOTANICZNE
Dla tych, którzy lubią zielone

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zmarszczki w młodym wieku!
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nbana
Większy chwast

PostWysłany: Wto Gru 05, 2017 13:16    Temat postu: Zmarszczki w młodym wieku! Odpowiedz z cytatem

Zacznę od tego, że mam 23 lata i bardzo tłustą cerę. Kiedyś bardzo wysuszałam moją twarz, teraz od około 2 lat stawiam na jej nawilżanie. Na noc używam tłustych kremów nawilżających (Bambino, ziaja kozie mleko),bądź jakiegoś serum z BU, na dzień lekkie kremy nawilżające (krem matujący tylko przed ważnymi wyjściami, bardzo rzadko). Twarz myję pianką do cery wrażliwej, żelem, bądź olejkiem z BU. Czasem w chłodniejsze miesiące dorzucam tonik z kwasami z BU, pod oczy stosuję kremy nawilżające. Stosuję maseczki oczyszczające, jak i nawilżające. Z miesiąca na miesiąc widzę nowe zmarszczki, rok temu nie miałam ich. W tym momencie są pod oczami, pionowa między brwiami, poziome na czole, oraz przy ustach. Piję dużo wody, nie palę, mój tryb życia nie jest jednak zbyt zdrowy. Jak walczyć ze zmarszczkami w młodym wieku? Co stosować?
Reklama

Wysłany: Wto Gru 05, 2017 13:16    Temat postu:

Powrót do góry
Olga9666
Roślina uprawna pospolita

PostWysłany: Czw Gru 14, 2017 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim walkę ze zmarszczkami trzeba zacząć już od środka. Przede wszystkim trzeba pić dużo wody i jeść produkty zawierające witaminy A, E oraz antyoksydanty. Do tego dochodzi prawidłowa pielęgnacja i nawilżanie skóry od zewnątrz. Warto stosować zarówno kremy jak i maseczki nawilżające. Można gotowe kupić przez internet (https://moleo.pl/pol_m_MODA-I-URODA_ZDROWIE-I-URODA_KOSMETYKI-171.html) - będzie taniej niż w drogerii, albo poszukać też przepisów na maseczki domowe z naturalnych składników. Do tego nie zawadzi też wizyta u kosmetyczki od czasu do czasu na profesjonalny zabieg.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pistacja
Roślina uprawna rzadka

PostWysłany: Czw Gru 14, 2017 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm, no to może pomyśl o jakiś zabiegach żeby odżywić i odmłodzić tą buzie. Jak ją wysuszyłaś to teraz musisz ssię postarać zeby o nią zadbać. Ja chodziłam swojego czasu na takie zabiegi do kliniki miracki - http://klinikamiracki.pl/zabieg/laserowe-fotoodmladzanie-icon/ przed weselem sobie robiłam Smile no i efekty były świetne, może warto pomysleć o tym? bo w tym wieku mieć zniszczoną cerę to kiepsko
Powrót do góry
Hadrian984
Większy chwast

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami to jest po prostu nieuniknione i tyle Razz.
Pawel33
Mniejszy chwast

PostWysłany: Sro Gru 27, 2017 14:32    Temat postu: Jaki gabinet medycyny estetycznej? Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z was miał robiony zabieg zamykania naczynek na nogach? Zastanawiam się nad tym zabiegiem. Czy możecie mi polecić jakiś gabinet? Słyszałem że Tarkiewicz http://tarkiewicz.pl/uslugi/skleroterapia-zamykanie-naczynek/ ma bardzo dobrą opinię. A wy co sądzicie?
Powrót do góry
etryna12
Roślina uprawna pospolita

PostWysłany: Czw Sty 04, 2018 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja co prawda zmarszczek w tak młodym wieku nie mam, a mam 26 lat, najgorsze mam jedynie worki i sińce pod oczami, z tym sobie nie potrafiłam poradzić, niedawno kupiłam sobie krem Remescar w aptece i już po aplikacji worki błyskawicznie znikają, także rewelacja
Powrót do góry
presidenTo
Większy chwast

PostWysłany: Sob Sty 06, 2018 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przerąbane... Starzy młodzi... Sad
Powrót do góry
FireMan99x
Większy chwast

PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale wiesz co, to w sumie jest nawet spoko Very Happy
Powrót do góry
majkakowalska
Roślina pospolita

PostWysłany: Sro Sty 31, 2018 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm na zmarszczki to na pewno świetny efekt daje botoks. ja sama jeżdzę do specjalistki w tej sprawie, doktor Żukowskiej w tej sprawie i efekty są WOW Very Happy
Powrót do góry
heniutek
Roślina uprawna rzadka

PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może spróbuj zabiegu z osoczem, podje Ci link http://wroclaw-dentysta.com.pl/osocze-bogatoplytkowe-wroclaw/. Dzięki niemu Twoja skóra poczuje się zregenerowana, ale także pobudzona do tworzenia kolagenu. Nie wyręczasz jej tym samym i nie stanie się bardziej leniwa. Wręcz przeciwnie, dzięki temu możesz odzyskać piękny i młody wygląd!
Powrót do góry
Ailis
Roślina chroniona

PostWysłany: Wto Mar 06, 2018 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na zmarszczki warto używac dobrych kremów, ważne jest nawilżanie. Sama stosuję kremy do twarzy i ostatnio trafiłam też na maski w płacie nawilżające, oczyszczające Mizon w sklepie kosmetycznym online https://puderek.com.pl/109_mizon . Jeszcze ich nie używałam, ale może znajdzie sie osoba na forum co używa te maski i powie czy są dobre ?
Powrót do góry
kornelia.klimek.62
Roślina lecznicza

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż mogę Ci poradzić... Stosowałaś już może kremy do depilacji twarzy dostępne na stronie http://coloris.sklep.pl/? Przed ostatecznym oczyszczeniem i nawilżeniem, warto w pierwszej kolejności zadbać o jej gładkość.
Powrót do góry
ivona
Roślina lecznicza

PostWysłany: Pią Mar 16, 2018 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem się zdarzają takie sytuacje gdzie skóra zaczyna się przedwcześnie starzeć, wynika to z niezdrowego stylu życia, przepracowania, złego stanu zdrowia. Można na to jednak coś zaradzić, umów się na konsultację do kliniki http://artederm.pl/ , tam dr Ciemerych na pewno Ci pomoże.
Powrót do góry
Wariatka90
Roślina zagrożona

PostWysłany: Wto Mar 20, 2018 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam 28 lat i na szczęście nie mam zmarszczek, ale podejrzewam, że to kwestia odpowiedniej pielęgnacji. Już od kilku lat zamawiam kremy na pierwsze zmarszczki mimiczne na https://pl.oriflame.com/. Byłam na szkoleniu, z którego dowiedziałam się, że lepiej zapobiegać niż leczyć, więc zaczęłam stosować takie kremy, póki jeszcze zmarszczki się pojawiły. I to chyba działa, bo tak jak pisałam, nie mam z nimi problemu Wink
Powrót do góry
kwiatowa
Roślina pospolita

PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może spróbuj skorzystać z właściwości jakie posiada olej cbd jest to konopia lecznicza która jako baza w kosmetykach działa naprawdę wiele. Olej cbd jest co raz częściej używany w procesie produkcji kosmetyków. Bardzo dobrze oddziałowuje na skórę oraz jest w bardzo dobrej oferie cenowej.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Lip 13, 2018 10:14    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: