Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna FORUM BOTANICZNE
Dla tych, którzy lubią zielone

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prezent ślubny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ailis
Roślina chroniona

PostWysłany: Pon Sty 22, 2018 15:49    Temat postu: Prezent ślubny Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam dylemat co kupić na prezent ślubny. Początkowo myślałam że damy pieniądze ale mąż stwierdził że lepiej jak im coś kupimy. Więc wiadomo szukanie prezentu spadło na mnie. Zaczęłam zastanawiać się nad naczyniami , bo myślę że może im się przydać w kuchni. Przeglądałam wiele ofert i widziałam podobne do tych- http://exitopolska.com/index.php/naczynia/ . Co myślicie ? A może macie inne pomysły ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Sty 22, 2018 15:49    Temat postu:

Powrót do góry
ala.alicja.kania
Roślina uprawna rzadka

PostWysłany: Pon Mar 05, 2018 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze miałam taki dylemat - co podarować młodej parze.
Ostatnio koleżanka podsunęła mi świetny pomysł, podaruj im romantyczne i szczęśliwe wspomnienia. Hm, ze co? Razz No tak wykup im romantyczny pobyt na weekend Smile
Jakież to proste, więc weszłam na apartments wrocław kliknęłam kilka razy i teraz Kasia i Tomasz cieszą się chwilami tylko we dwoje Smile
Bonsai
Większy chwast

PostWysłany: Wto Mar 06, 2018 09:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może najlepiej spytać parę młodą co by im się przydało , garnki to trochę ryzykowny prezent. Mogą już mieć, a może nie są fanami gotowania . Ja jednak uważam , że najlepszym prezentem jest kasa w kopercie .
Olga9666
Roślina uprawna rzadka

PostWysłany: Pią Wrz 07, 2018 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie zdecydowanie warto postawić na prezent praktyczny i funkcjonalny, który przyda się w domu. To mogą być garnki czy nawet lepszej klasy odkurzacz. Takie sprzęty można zakupić na specjalnych pokazach (tu o nich poczytacie - http://krajanki.pl/oficjalne-pokazy-i-prezentacje-spolki-clavam-sp-z-o-o-zobacz-opinie). Wtedy macie pewność, że prezent będzie warty swojej ceny i posłuży młodym przez długie lata.
Powrót do góry
Paula883
Mniejszy chwast

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2018 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Był taki czas w moim życiu, że ciągle byłam zapraszana na śluby moich przyjaciół. W pewnym momencie skończyły mi się środki przeznaczone na prezenty a na ślub iść musiałam. Wtedy uratowała mnie pożyczka online. Naprawdę jest to świetna rzecz kiedy brakuje Ci pieniędzy.
Powrót do góry
filip665
Większy chwast

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2018 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze najlepiej na prezent ślubny kupić talerze według mnie.
okinakis
Chwast

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 08:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno taki prezent musi być praktyczny, musi się przydać młodej parze na ich nowej drodze życia, więc głównie tym kryterium się kierujcie. Jeżeli kompletnie nei wiecie co kupić to postawcie na koperte z pieniędzmi, na pewno się nie obrażą Smile Ja miała bardoz prosty wybór, kupiłam coś dla dziecka, bo akurat Pani młoda była w ciąży na weselu. Wybrałam na https://nodik.pl/wozki-spacerowe-c-50.html wózek spacerowy na prezent. Generalnie kilka prezentów było właśnie też tak dobieranych na tym weselu
Powrót do góry
Wariatka90
Roślina chroniona

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 05:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My akurat mieliśmy tak, że Para Młoda, na której ślubie byliśmy, dopiero co przeprowadziła się do nowego mieszkania, dlatego też postanowiliśmy im kupić coś do domu Wybór padła na ekspres do kawy Saeco, który zamówiliśmy na https://www.swiatekspresow.pl/saeco-ekspresy-do-kawy/. Za przesyłką nie musieliśmy długo czekać, przyszła na czas, a prezent okazał się jak najbardziej trafiony Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Wrz 25, 2018 05:34    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: