Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna FORUM BOTANICZNE
Dla tych, którzy lubią zielone

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zdrowa kuchnia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
noam59117
Chwast

PostWysłany: Pią Sty 26, 2018 11:43    Temat postu: Zdrowa kuchnia Odpowiedz z cytatem

Z jakich krajów można sobie przygotowac najzdrowsze ale jednoczesnie smaczne jedzenie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Sty 26, 2018 11:43    Temat postu:

Powrót do góry
paperlion
Roślina lecznicza

PostWysłany: Wto Lut 06, 2018 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dieta dietą, ale ważna jest też woda - trzeba odpowiednią ilość napojów przyjmować w ciągu dnia - https://www.darnatury.pl/blog/article/funkcje-wody-dlaczego-jest-dla-nas-tak-wazna Smile
Powrót do góry
CesarioMario
Większy chwast

PostWysłany: Czw Lut 08, 2018 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że najzdrowszą kuchnie mają kraje śródziemnomorskie oraz Japonia Smile
Powrót do góry
Pistacja
Roślina uprawna rzadka

PostWysłany: Czw Lut 08, 2018 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze nie wiem, może śróddziemnomorskie kraje? ale ogólnie wydaje mi się że najzdrowiej po prostu jeść te produkty lokalne, które mamy w kraju, dobrej jakości, świeże bez konserwantów Smile dlatego jak na przykład kupuje ser to od Hochlanda - https://zolte.hochland.pl/ bo jest z naszego polskiego mleczka
Powrót do góry
bodybuilder
Chwast

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też uważam, że nie trzeba uciekać się do kuchni zagranicznej, żeby jeść zdrowo. Polska kuchnia owszem wydaje się być ciężkostrawna i kaloryczna, ale jak wprowadzimy kilka zmian i np zamiast ziemniaków z tłuszczem, wybierzemy te gotowane na parze, a ciężkie sosy śmietanowe zamienimy na sosy 0kcal od razu będzie zdrowiej, a co najważniejsze równie smacznie Wink
Powrót do góry
agawosia
Mniejszy chwast

PostWysłany: Sro Mar 14, 2018 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem każda kuchnia ma zarówno te bardziej jak i mniej zdrowe dania. Wszystko zależy od tego, jakie smaki lubisz najbardziej. U mnie dominują trendy chińskie i meksykańskie. Swoją drogą w przypadku gotowania wiele ułatwia dobrze dobrany sprzęt. Moja znajoma ma na przykład płytę indukcyjną Candy, którą można zaprogramować z wyprzedzeniem. Dodatkowo urządzenie ma blokowany panel chroniący przed poparzeniem się dzieci.
Powrót do góry
jabłuszko
Większy chwast

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuchnia chińska i japońska uchodzi za jedną z najzdrowszych Smile mają dużo ryżu, warzyw i jedzą raczej lekko Very Happy
Wariatka90
Roślina pospolita

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem w każdym kraju można zdrowo i smacznie zjeść. Ja jednak nie lubię za bardzo eksperymentować w kuchni i opieram się raczej na smakach z dzieciństwa, Na przykład na deser najbardziej lubię sobie przyrządzić kasze mannę Kupiec - kasza manna jest nie tylko smaczna i pożywna, ale i całkiem zdrowa. Uwielbiam polać ją na końcu syropem malinowym, naprawdę powoduje to, że cofam się myślami do czasów, kiedy byłam dzieckiem Wink
Powrót do góry
Brustad44
Większy chwast

PostWysłany: Pią Mar 16, 2018 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że warto sobie czytać na temat różnych potraw. Moim zdaniem warto sugerować się takimi przepisami.
_____
stomatolog chorzów
Powrót do góry
ala.alicja.kania
Roślina uprawna rzadka

PostWysłany: Nie Mar 25, 2018 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim życiu jedzenie odgrywa ważna role, od kilku miesięcy jestem na diecie bezglutenowej. Zmiana sposobu odżywiania się i współpraca z http://slim-diet.pl/produkt/bezglutenowa/ odmieniła moje życie na zawsze Smile Z nową dieta czuje się świetnie, codziennie otrzymuje zdrowe i zbilansowane posiłki Smile Jem zdrowo, czuję się lepiej a i wreszcie pozbyłam się strasznego trądziku Smile A wszystko za sprawą zdrowego jedzenia, niesamowite!
puncjuszPilat
Roślina uprawna pospolita

PostWysłany: Czw Mar 29, 2018 08:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej,
jeśli chodzi o zdrową kuchnie to głównie trzeba używać dobrych sprzętów i garnków, aby wasze potrawy nie traciły witamin i były zdrowe. Tutaj macie doskonałe garnki bezpieczne dla zdrowia http://apteki-medyczne-blog.pl/venice-garnki-firmowy-wloski-produkt-cena-opinie/ są wykonane z dobrej stali i można w nich w 100% zdrowo gotować Smile
Powrót do góry
Wincencik
Większy chwast

PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie zdrowa kuchnia to wykluczanie dużej ilości soli i glukozy w daniach
Powrót do góry
Inatka93
Roślina pospolita

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2018 09:37    Temat postu: zdrowe jedzenie Odpowiedz z cytatem

Zdrowa kuchnia to gotowanie na parze, duszenie, wyrzucanie produktów pełnych glutaminianu mono-sodowego. Tak przynajmniej mi się wydaje i ja tak gotuję. Dodatkowo rozważam zakup wyciskarki wolnoobrotowej Muke, która przerobi dla mnie na sok wszystkie znane owoce i warzywa, nawet jarmuż czy korzeń imbiru. Klasa premium to także zwiększona gwarancja na silnik do 10 lat, co mi też odpowiada.

Ostatnio zmieniony przez Inatka93 dnia Sro Maj 23, 2018 17:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
mecenaska2
Roślina uprawna rzadka

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2018 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcesz oczyścić swój organizm raz a na długi czas?
Zielone soki to prawdziwe zbawienie dla organizmu.
Możesz go zrobić samemu w domu np za pomocą blendera,
tutaj https://www.eldom.eu/blog/perfect-juicer-przepisy/zielona-mila-oczyszczanie-detox łap przepis i działaj Smile
Powrót do góry
ogrodniczka13
Większy chwast

PostWysłany: Sro Maj 16, 2018 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne to gotować z głową i najlepiej na indukcji, moja siostra gotuje na płycie grzejnej Candy Czemu to takie ważne? naczynia do gotowania na inducji są chromowo niklowe, a dania z takich naczyń są o wiele zdrowsze od tradycyjnie przyządzanych.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Maj 16, 2018 19:57    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: