Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna FORUM BOTANICZNE
Dla tych, którzy lubią zielone

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wykończenie mieszkania - Akcesoria
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
okinakis
Roślina lecznicza

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukacie mebli i innych akcesoriów do wykończenia mieszkania to powinniście zajrzeć na stronkę https://idealdesign.pl Znajdziecie się tu bardzo duży wybór ciekawych, oryginalnych propozycji od projektantów. Postawcie na coś oryginalnego w waszych domach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Kwi 09, 2019 21:35    Temat postu:

Powrót do góry
forama
Storczyk

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2019 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy aranżacji mieszkania ogromną rolę odgrywają dodatki. To one tworzą klimat i przytulność pomieszczeń. Dodatkowo dobór dekoracji świadczy o charakterze domowników. Wydaje mi się, że takimi standardowymi akcesoriami są dekoracyjne poduszki. Bardzo często znajdują się one nie tylko w sypialni, ale również w salonie, gdzie stanowią element dekoracyjny. Z pewnością taką rolę spełnią ręcznie dziergane poduszki ze sklepu https://wooldesign.pl/poduszki-dziergane.html
Powrót do góry
letnia10
Chwast

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy uwielbia ozdabiać swój dom. To swego rodzaju wisienka na torcie wszystkich ciężkich prac. Dlatego polecam serdecznie naklejki na ścianę kosmos które pięknie wypełnią salon czy pokój dziecka Smile
Powrót do góry
lublu8
Roślina uprawna pospolita

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli poszukujesz ciekawych dodatków oraz mebli , chcesz mieć niepowtarzalny salon to zerknij sobie tutaj www.mandihouse.pl mają tam meble i dodatki w różnym stylu , przepiękne rzeczy można wypatrzyć . Naprawdę warto , ja u nich zakupiłam dodatki do salonu i sypialni i jestem mega zadowolona.
Powrót do góry
Arkadiusz1
Roślina zagrożona

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2019 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, małe detale robią ogromną różnicę. Właśnie dlatego warto zwrócić szczególną uwagę na dodatki i elementy, które dobierzecie do każdego pokoju. Na przykładzie takich krzeseł jak https://altavola-design.pl/pol_m_MEBLE_Krzesla-187.html najlepiej widać, dlaczego to tak istotna sprawa.
Powrót do góry
Woreq
Roślina zagrożona

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy wykańczaniu mieszkania na pewno przydadzą się listwy drewniane, dzięki którym zamaskujecie przestrzeń między ścianą i podłogą. Takie listwy znajdziecie w ofercie firmy Baltic Wood. To producent podłóg drewnianych oraz elementów do ich estetycznego wykończenia. Listwy od Baltic Wood dostępne sa w różnych rozmiarach i kolorach. Warto wiedzieć, że sa one bardzo proste w montażu - mają specjalne zaczepy dzięki czemu nie trzeba ich przybijać gwoździami ani przyklejać.
Powrót do góry
forama
Storczyk

PostWysłany: Sob Kwi 27, 2019 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę jeszcze wam podpowiedzieć, że fajne dodatki do wnętrz znajdziecie jeszcze w sklepie https://home-you.com/pl/salon/meble/wieszaki . My ostatnio kupiliśmy do pokoju naszych córek wieszaki arbuzy i jednorożce, chyba nie muszę mówić jaka była radość z takiego prezentu! Wykonane sa solidnie i mają śliczny design,akurat taki lekki , dziewczęcy:)
Powrót do góry
misia89

PostWysłany: Sro Maj 01, 2019 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze biorę z dajar.pl i nigdy się nie zawiodłam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Ailis
Storczyk

PostWysłany: Sro Maj 15, 2019 07:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planowałam na czerwiec remont mieszkania, a ja dalej nie mam żadnego pomysłu. Po naradzie z mężem postanowiliśmy, że skorzystamy z usług projektanta - oni zawsze wiedzą lepiej, a poza tym mogą doradzić miejsca, gdzie można kupić taniej. Czy wy korzystaliście z takich usług? bo obawiam się że ja sama nic nie zrobię.
https://projektowanie-wnetrz-online.pl/
Powrót do góry
Antymami

PostWysłany: Sob Maj 18, 2019 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie tylko meble są ważne, ale i także odpowiednie dodatki dekoracyjne. Jeżeli urządzacie swoje mieszkania to powinniście właśnie takimi rzeczami się zainteresować. Zobaczcie sobie tu propozycje od https://www.agabytom.pl W tym miejscu znajdziecie rolety, żaluzje i inne rzeczy do domu.
Powrót do góry
frammek34
Roślina zagrożona

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sie zastanawiam nad tym co zrobic a podłogą u siebie w mieszkaniu. Znalazłem coś takiego jak płytki jak panele wyglądające i poważnie zastanawiam się nad wyborem właśnie tej opcji. Powiedzcie mi co wy o tym sądzicie? Waszym zdaniem to dobry pomysł?
Powrót do góry
IsKa87
Większy chwast

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 20:22    Temat postu: Nowoczesny dom to bezpieczny dom:) Odpowiedz z cytatem

Obecnie na rynku jest mnóstwo stylowych dodatków do wystroju wnętrz. Ja jednak przy wyborze akcesoriów do mieszkania skupiałam się na bezpiecznym i trwałym sprzęcie. Głośno teraz o przypadkach zaczadzenia..... Dlatego regularnie sprawdzam swój piecyk gazowy. Bezpieczeństwo mojej rodziny to dla mnie priorytet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ailis
Storczyk

PostWysłany: Wto Cze 04, 2019 09:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A przy wykończeniu mieszkania, korzystaliście z usług projektanta wnętrz, czy sami wszystko zrobiliście ? Bo ja dopiero zaczynam się nad tym zastanawiać, czy sama sobie poradzę z tym wszystkim czy jednak zdecydować się na specjalistę. Przeglądałam przeróżne galerie wykonanych prac nawet restauracji itd, i jestem pod wrażeniem pomysłów i doświadczenia.
https://projektowanie-wnetrz-online.pl/projektowanie-wnetrz-restauracji/
Powrót do góry
Brayank9
Roślina lecznicza

PostWysłany: Nie Cze 09, 2019 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajrzyjcie sobie na stronke http://firany.com.pl W tym miejscu znajdziecie bardzo duży wybór firan, a także i zasłon. Jak dla mnie to te znacznie lepiej się prezentują niż rolety w mieszkaniu. Na pewno takie dodatki i u was będą się świetnie prezentować.
Powrót do góry
chmura
Większy chwast

PostWysłany: Nie Cze 16, 2019 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy urządzaniu mieszkania jest sporo pracy,warto więc pomyśleć o zatrudnieniu firmy która się na tym zna,ma doświadczenie i chętnie wykona za nas niektóre prace remontowe jak i wykończeniowe.Firma budowlana https://malhaus.pl/uslugi-flizowanie-bialy-montaz
oferuje swoim klientom usługi na najwyższym poziomie,zajmują się tapetowaniem,malowaniem,kładą podłogi,podpowiadają co do czego pasuje i co ze sobą połączyć,by wszystko pięknie się prezentowało.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Cze 16, 2019 17:44    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 6 z 9
Skocz do: