Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna FORUM BOTANICZNE
Dla tych, którzy lubią zielone

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zakładanie ogrodu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arkadiusz1
Roślina lecznicza

PostWysłany: Czw Paź 19, 2017 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się. Aby ogród był w pełni funkcjonalny, trzeba zadbać o odpowiednie wyposażenie. Nie wyobrażam sobie posiadania ogrodu bez stworzenia zakątka do spędzania razem czasu. Takie meble jak https://gardenspace.pl/meble-ogrodowe to dla mnie podstawa. W ten sposób można stworzyć zakątek, w którym będziecie czuli się dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 23:36    Temat postu:

Powrót do góry
Wariatka90
Roślina uprawna rzadka

PostWysłany: Pią Lis 24, 2017 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie inspiracji na założenie własnego ogrodu, to polecam Wam stronę http://sztuka-krajobrazu.pl . Znajdziecie tam bardzo dużo rozmaitych projektów ogrodów, na przykład ogród leśny, ogród minimalistyczny, ziołowy, wiejski, skalny i wiele innych. Realizacje są naprawdę godne podziwu jestem przekonana, że Was zainspirują. Mi najbardziej spodobał się ogród romantyczny Wink
Powrót do góry
etryna12
Mniejszy chwast

PostWysłany: Czw Sty 04, 2018 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jak zakładałam ogród to byłam zielona w tych sprawach, bałam się,ze cos mi nie wyjdzie i że w końcu kilkuletnia pielęgnacja może pójść na marne, bo takie ryzyko tez może być, potem troche poczytałam o ciekawych rozwiązaniach na https://www.syngenta.pl/ i mogę cieszyć się ogrodem Smile
Powrót do góry
mpire
Roślina zagrożona

PostWysłany: Pią Sty 26, 2018 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakładając ogród trzeba zaopatrzyć się w niezbędne narzędzia i materiały. Szczególnie warta zakupu jest agrowłóknina, która przydaje się w mroźne dni, chroniąc nasze rośliny od zmarznięcia.
Powrót do góry
Kupit
Większy chwast

PostWysłany: Nie Lut 04, 2018 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na chwilę obecną ogród mam już założony i dokupuję do niego od czasu do czasu różne akcesoria, oraz wyposażenie. Ostatnio np. zamówiłem sobie przez internet wygodny hamak ogrodowy, zestaw mebli ogrodowych, oraz wysokiej jakości regał umożliwiający przechowywanie drewna do kominka. Razem z rodziną często spędzamy w lato wolny czas w ogrodzie, gdzie robimy grill lub po prostu odpoczywamy.
Powrót do góry
roksanaszczep
Roślina uprawna pospolita

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2018 07:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do założenia takiego ogrodu na pewno przydadzą się takie maszyny https://bellator-mb.pl/c-rowniarki/ . Sama jak zakładałam u siebie taki ogród, to długo zajęło mi szukanie odpowiedniego sprzętu. Na szczęście udało mi się znaleźć tą firmę.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Kwi 05, 2018 07:50    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM BOTANICZNE Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: